فنونيزاده:رييسفدراسيون گفت مردم را راضيکنيد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: فنونيزاده:رييسفدراسيون گفت مردم را راضيکنيد

نام واقعی
    mahsa
    استاتوس
    من پرسپولیس پرستم مرگ براستقلال وجوادنکونام
    شغل و حرفه
    رنگی کردن کیسه کشا
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 5,477 بار در 2,026 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

فنونيزاده:رييسفدراسيون گفت مردم را راضيکنيد

فنونيزاده:رييسفدراسيون گفت مردم را راضيکنيدبازيکن سابق پرسپوليس از خاطرههايش در داربي گفت و صحبتهاي جالبي را هم درباره توصيه مسئولان براي مساوي شدن بازي مطرح کرد. -------------------------------------------------------------------------------- مرتضي فنوني زاده، بازيکن سابق تيم ملي و پرسپوليس تاکنون سابقه 14 بار حضور در داربي پايتخت را دارد و اولين بازياش را هم در سال 1364 انجام داد که تيمش با سه گل از سد استقلال گذشت. فنوني زاده که در پست دفاع بازي ميکرد هيچ گاه در بازيهاي داربي گلزني نکرده و دليلش را هم دفاع مستحکم استقلال ميداند.مرتضي فنوني زاده در اينباره توضيح داد: شيوه بازي مدافعها در گذشته مثل حال نبود و ما فقط عقب بازي ميکرديم. شايد در چند ضربه ايستگاهي و کرنر جلو ميآمديم، اما دفاع استقلال قوي بود و اجازه سرزني را به ما نميداد.به گزارش ايسنا ، بازيکن سابق پرسپوليس همچنين با اشاره به اين که در چهار بازي آخرش با برادر خود (مهدي فنوني زاده) رو در رو بازي کرده است، افزود: در يکي از بازيها که فکر ميکنم در سال 1370 بود با عباس سرخاب درگير شدم و بينياش شکست و دچار خونريزي شد و مهدي هم آمد و کمي از خون صورت عباس را برداشت و به صورت من زد. زماني هم که داور آمد، متوجه نشد چه کسي مصدوم شده و خودم اعتراف کردم که بيني عباس را شکاندم! داور آقاي ابهران بود و ميخواست کارت قرمز به وي نشان دهد، اما پنجعلي اجازه نداد و گفت اگر قرمز دهي جو به هم ميريزد. داور هم به کارت زرد راضي شد و حتي آخر بازي از پنجعلي تشکر کرد و پنجعلي هم گفت خدا پدرت را بيامرزد که قرمز ندادي! به هر حال آن موقع فقط يک دوربين در استاديوم بود و صحنه درگيري را هيچ کس ندارد. چون زمان درگيري من و آقا عباس توپ روي دروازه استقلال بود و ما دورتر از آن صحنه دعوا ميکرديم! حتي کمک داور هم آن صحنه را نديد.فنوني زاده همچنين با اشاره به اين که داور داربيها در دهه 60 همه ايراني بودند، تاکيد کرد: بازي اين هفته استقلال و پرسپوليس حساسيت بسيار بالايي دارد و اي کاش داور خارجي انتخاب ميکردند. شما به بازي نيم فصل اول نگاه نکنيد که حساس نبود. الان پرسپوليس با يحيي جان گرفته و استقلال هم که صدرنشين است بنابراين نبايد به جدول ردهبندي هم توجه کنيم. از طرفي هم پرسپوليس هر وقت ضعيفتر از استقلال بوده ، برده است. مثل سالي که ما با گل عابديان يک بر صفر برديم، اما همه ميگفتند پرسپوليس به راحتي ميبازد. امسال نيز ما از نظر مهره 20 درصد ضعيفتريم. به نظرم بازي پر گل خواهد بود، اما به احتمال بالاي 90 درصد مساوي خواهد شد چون استقلال بيمهابا حمله نميکند و ما هم اگر ببريم يا ببازيم در همان رده ميمانيم. شايد در ليگ چهارم يا پنجم شويم، اما دوست داريم داربي را ببريم.وي همچنين در پاسخ به اين پرسش که آيا در زمان بازيکنياش توصيه ميکردند بازي مساوي شود، گفت: آن موقع جوان بوديم و متوجه صحبتهاي مسئولان نميشديم. مسئولان فدراسيون وقت پيش از بازي به رختکن دو تيم ميرفتند و ابتدا ميگفتند جوانمرد و خونسردانه بازي کنيم. ميگفتند اگر کسي را هم ميزنيد دستش را بگيريد و بلندش کنيد. در پايان هم توصيه ميکردند کاري کنيد تماشاگران راضي به خانههايشان بروند. ما منظور اين حرف را متوجه نميشويم و بعد فهميديم که ميگفتند بازي بايد مساوي شود! اما مطمئن باشيد هيچ گاه از سوي بازيکنان کم کاري نبوده و ما اهل تباني نبوديم. رييس فدراسيون هم به خاطر موقعيت شغلي خودش اين حرفها را ميزد و به او هم از بالا دستور داده بودند.بازيکن سابق پرسپوليس اضافه کرد: الان ديگر غير ممکن است که توصيهاي به بازيکن کنند و بگويند بازي بايد مساوي شود. سازمان ليگ توصيه ميکند که جو را بر هم نريزيد، اما هيچ گاه نمي گويد مردم را راضي نگه داريد، چون آنقدر مسايل امنيتي به وجود آمده که بازيکن هم نميتواند مرتکب خطا شود. آن موقع کميته انضباطي نبوده و زماني هم که قلعهنويي و محرمي درگير شدند، همان شب به حراست سازمان تربيت بدني رفتند و با دادن تعهد کتبي به خانههايشان برگشتند.
    میدونم یه روز میری تو اسمونا تاکه ثابت کنی به همه ی اونا که سری ازتمام دنیا...

میگن دیوونه است
    اره دیوونه ام
    دیوونه ی پرسپولیس
    عاشقم عاشقی جرمه؟
    من متعصب ترین دختری ام که دیدین
    قرمزخونمه پرسپولیس جونمه
    مهدی تنها اسطوره ی من نیست شاهرگمه
    بازیکنام تنهابازیکنان سرخ پوش نیستن مثل خون تو رگمن
    افتخارمیکنم به داشتن بی انتهاترین عشق دنیاپرسپولیس

2. 11 کاربر مقابل از M@HS@_Antikise6 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

AMO AMIR (20th January 2013), BaRaN 2Ms (20th January 2013), emrah20062007 (20th January 2013), just-red (21st January 2013), Milad criska (20th January 2013), Raso8L (20th January 2013), SaRa-MoHsEn (20th January 2013), T@kT@k (21st January 2013), The Lone Red (20th January 2013), THIAGO (25th July 2013), غلامرضا (8th September 2013)

نام واقعی
    nima
    استاتوس
    10دقیقه10نفر برای ما کافیست
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,597 بار در 1,704 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    فدراسیون کی مردمو راضی کرده که این بار دومش باشه؟

نام واقعی
    امير
    استاتوس
    استاتوس چيه؟؟؟؟؟؟؟
    شغل و حرفه
    فوتباليست
    بازیکن محبوب
    ali parvin
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 269 بار در 138 ارسال
    یاد شده