گتوزو : مونتلا مربی است که میلان به آن نیاز دارد؛بالوتلی و مدیر برنامه هایش کار درستی کردند که جواب برلوسکونی را ندادند

گتوسو اسطوره سابق روسونری در سالروز تولد 35 سالگی خود در صحبت هایی گفت که که آینده ی میلان را در دستان وینچنتزو مونتلا می بیند.

سایت گل-با توجه به صحبت های سیلویو برلوسکونی در رابطه با ماکسی آلگری مبنی بر انتخاب سرمربی جدید در فصل آینده، به نظر می رسد آلگری 45 ساله آخرین ماه های حضورش در میلان را سپری می کند و مونتلا نیز یکی از نام هایی است که در رسانه ها به عنوان گزینه ای برای هدایت میلان مطرح می شود.
به نقل از ac-milan.ir-جنارو گتوزو، کاپیتان حال حاضر سیون سوئیس در صحبت هایی دراین باره به اسکای اسپورت ایتالیا گفت: " من به مونتلا علاقه ی شدیدی دارم.او چهره ی جذابی دارد و البته از لحاظ ذهنی نیز بسیار قوی است .مونتلا تیمش یک فوتبال جذاب و تماشاگر پسند را ارائه می دهد. بله او می تواند مرد مورد نظر میلان باشد."
بازیکن دیگری که این روزها نامش به شدت پیرامون میلان شنیده می شود ماریو بالوتلی است؛ کسی که برلوسکونی اخیر او را به یک سیب گندیده تشبیه کرد.گتوزو در این رابطه گفت:" بالوتلی می تواند بازیکن باارزشی برای میلان باشد. او و مدیر برنامه هایش کار درستی انجام دادند که پاسخ برلوسکونی را ندادند.من فکر می کنم وقتی تمایلی وجود داشته باشد و مذاکرات شروع شود امکان انجام هر انتقالی وجود دارد. در رابطه با ماریو و درگیری اش با مانچو او باید بتواند غریزه ی خود را کنترل کند."