به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از وبسایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس که در این نشست حضور داشت، در گفتوگو با این سایت گفت: نشست پربار و بسیار خوبی عصر امروز برگزار شد و ساعتی پیش به پایان رسید. در این نشست تمام اعضا حضور داشتند و از زحماتی که مهدی تاج به عنوان عضو هیات مدیره و رئیس سازمان فوتبال پرسپولیس طی ماههای گذشته متحمل شده، قدردانی کردند.


وی افزود: اعضای هیات مدیره تشکر ویژهای از یحیی گلمحمدی، بازیکنان، سایر اعضای کادر فنی و تیم به واسطه نتایج و موفقیتهای اخیر داشتند که مقرر شد بنده این موضوع را از طریق رسانهها اعلام کرده و با حضور در تمرینات تیم، مراتب تقدیر و تشکر اعضای هیات مدیره را به سرمربی و تمام اعضای تیم اعلام کنم.


قائم مقام باشگاه پرسپولیس افزود: یکی از موارد مهم مورد گفتوگو در این جلسه این بود که اعضای هیات مدیره خواهان تداوم و استمرار فعالیتهای مدیر عامل باشگاه شدند و از آقای رویانیان خواستند با تمام قدرت به فعالیت خود ادامه دهد.


مدیر عامل باشگاه پرسپولیس نیز در این راستا به اعضای هیات مدیره اعلام کرد با تمام وجود در خدمت خانواده بزرگ پرسپولیس خواهد بود.


منتقمی تصریح کرد: حفظ حرمتها در ورزشگاهها از سوی هواداران پرسپولیس یکی از موضوعاتی بود که در نشست امروز درباره آن صحبت شد و اعضای هیات مدیره ابراز امیدواری کردند که شاهد احترام متقابل تماشاگران نسبت به یکدیگر و همچنین مسئولان و اعضای باشگاهها و تیم باشیم. همچنین اعضای هیات مدیره از هواداران پرسپولیس به واسطه حمایتهای همهجانبه از تیم و باشگاه در فصل جاری رقابتهای لیگ برتر تشکر و قدردانی کردند و ابراز امیدواری کردند پرسپولیس در سایه حمایت هواداران بتواند در نیمفصل دوم انتظارات به حق آنها را برآورده کند.


قائم مقام پرسپولیس افزود: همدلی و همراهی تمام اعضای هیات مدیره، معاونین باشگاه و سایر اعضای خانواده بزرگ پرسپولیس در ادامه فصل و حمایت همهجانبه آنها از تیم و به ویژه بازیهای پیش رو نیز از جمله مواردی بود که در این جلسه درباره آن صحبت شد و در دستور کار قرار گرفت.


فداحسین مالکی، علی پروین، محمد حسین نژادفلاح، مدیر عامل و قائم مقام باشگاه پرسپولیس حاضرین در این نشست بودند.