رضایی: شانس برد ما بیشتر از استقلال است/ کری نمیخوانم، حرفم را در زمین میزنم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: رضایی: شانس برد ما بیشتر از استقلال است/ کری نمیخوانم، حرفم را در زمین میزنم

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

رضایی: شانس برد ما بیشتر از استقلال است/ کری نمیخوانم، حرفم را در زمین میزنم

غلامرضا رضایی امیدوار است پرسپولیس روز جمعه برنده دربی تهران باشد تا هوادارانش را خوشحال کند.

رضایی در گفت وگو با خبرآنلاین حرف هایش را در مورد بازی اینگونه آغاز می کند:« این مسابقه نماد فوتبال ایران است و استقلال و پرسپولیس تیم های بزرگ این مملکت هستند. دربی همیشه حساسیت و هیجان دارد ولی معمولا نتایج این بازی قابل پیش بینی نیست. هر دو تیم بازی سختی دارند ولی فکر می کنم بازی زیبایی از آب در بیاید و امیدوارم هواداران هم از تماشای این مسابقه لذت ببرند.»
    رضایی در پاسخ به این سوال که آیا قول می دهی استقلال را شکست دهید خاطرنشان می کند: «در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی نیست ولی به تماشاگران پرسپولیس قول می دهم که نهایت تلاش خودمان را برای شکست استقلال به کار بگیریم. من معتقدم پرسپولیس شرایط خوبی دارد و جمعه خیلی چیزها را ثابت خواهیم کرد. من به تیم خودمان ایمان دارم و معتقدم شانس برد پرسپولیس از استقلال بیشتر است.»
    از رضایی می پرسیم که آیا برای استقلال کری نمی خوانی که او می گوید:«من اهل کری خواندن نیستم و حرف هایم را در زمین مسابقه می زنم در ضمن استقلال تیم بزرگ و قابل احترامی است و ما فراموش نمی کنیم که با صدرنشین لیگ بازی داریم. این یک بازی سخت است ولی باید تلاش کنیم و هواداران ما انتظار دارند که تحت هر شرایطی پیروز شویم.»
    رضایی که تا همین چند هفته پیش مورد انتقاد قرار می گرفت حالا چند هفته ای است که به دوران اوج برگشته و بازیکن تاثیرگذاری است. او می گوید:« در گذشته بعضی ها در مورد من شیطنت کرده اند و حرف هایی زدند که برایم ناراحت کننده بود. البته کاری به گذشته ندارم و دیگر همه چیز را از یاد برده ام. من همیشه دوست دارم طوری بازی کنم که هواداران خوشحال شوند و امیدوارم در دربی بهترین بازی را انجام دهم.»

soltan cr7

2. کاربر مقابل از Milad criska عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FaRsHaD_8 (21st January 2013)