کاسترو : وقتی گفتند دائی تو را میخواهد بال درآوردم / سرنوشتم به تیمهای آهنی گره خور
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: کاسترو : وقتی گفتند دائی تو را میخواهد بال درآوردم / سرنوشتم به تیمهای آهنی گره خور

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

کاسترو : وقتی گفتند دائی تو را میخواهد بال درآوردم / سرنوشتم به تیمهای آهنی گره خور

کاسترو : وقتی گفتند دائی تو را میخواهد بال درآوردم / سرنوشتم به تیمهای آهنی گره خورده، اما آدم آهنی نیستم !

من در دو بازی از ابتدا در ترکیب قرار گرفتم اما تعویض نشدم و دائی نیز بخاطر فرصتهائی که از دست دادم از من انتقادی نکرد که این نشانهی اعتماد دائی است که بزرگترین سرمایه من است.

سایت گل- ایگور کاسترو مهاجم اسبق تیم ذوبآهن اصفهان که سالها با پیراهن این تیم در لیگ برتر حضور یافت و دوران طلائی را در این تیم پشت سر گذاشت، اخیرا به تیم راهآهن تهران پیوسته است و در بازی با آلومینیوم هرمزگان برای سومین بار متوالی در ترکیب این تیم قرار گرفت و موفق شد اولین گل خود با پیراهن این تیم را نیز به ثمر برساند و یکی از برترینهای میدان لقب گیرد.
    مهاجم ارگوئهای تیم راهآهن تهران در مصاحبه با سایت گل، گفت :
    چرا پس از گل به آلومینیوم توپ را زیر پیراهنت گذاشتی و شادی کردی ؟

همسر من درحال حاضر باردار است و هشتمین ماه بارداری خود را پشت سر میگذارد. به همین خاطر بعد از این گل خوشیمن که اولین گل من نیز در راهآهن بود ترجیح دادم، اینگونه شادی کنم و به این ترتیب آنرا به همسفر و فرزندم تقدیم کنم.
    زندگی در تهران چطور است ؟ با اصفهان فرقی دارد ؟
    تهران شهر بزرگ و خوبی است، همانطور که اصفهان خوب بود. اما آنچه برای من بسیار جالب است پرداختن بسیار زیاد به آلودگی هوا است. من این شرایط را در شهرهای بزرگ دیگر نظیر سائوپائولو دیده بودم و به نظر من آلودگی هوا در شهرهای بزرگ امری طبیعی است و تهران نیز از این قاعده مستثنی نیست؛ اما با این وجود یکی از بازیهای ما برابر سپاهان لغو شد.
    ماجرای پیوستن به راهآهن چگونه بود ؟
    مدیر برنامههای من از علاقهی علی دائی به حضور من در تیم راهآهن گفت و من نیز با شنیدن این مطلب بال درآوردم. علی دائی در ایران شخصیت بزرگ و قابلاحترامی است و وقتی به بازیکنی علاقهمند باشد شرایط ویژهای برای آن بازیکن فرآهم خواهد بود. من در دو بازی از ابتدا در ترکیب قرار گرفتم اما تعویض نشدم و دائی نیز بخاطر فرصتهائی که از دست دادم از من انتقادی نکرد که این نشانهی اعتماد دائی به من است که بزرگترین سرمایه برای من است.
    بازی با تراکتور چگونه بود ؟
    در این بازی ما فرصتهای بسیاری را از دست دادیم و اگر از آن فرصتها استفاده میکردیم بطور قطع پیروز میدان میشدیم. من در آن بازی فرصتهای زیادی از دست دادم چون در فرم ایدهآل خود نبودم و نیاز به زمان و تمرین بیشتر داشتم. بدون شک اگر در فرم بازی با آلومینیوم بودم فرصتها را به گل تبدیل میکردم.
    در ذوبآهن یک دورهی خوب و طلائی داشتی، اینطور نیست ؟
    در ذوبآهن دورهی بسیار خوب و فراموشنشدنی را پشت سر گذاشتم و فقط قهرمان لیگ نشدیم، هرچند قهرمانی در جام حذفی را از آن خود کردیم. در ذوبآهن ما همه باهم رفیق بودیم و جو دوستانهای داشتیم و همه و همه به دنبال کار تیمی بودیم. همین امر نیز باعث شد تا به فینال لیگ قهرمانان آسیا نیز برسیم. امیدوارم در راهآهن نیز همین شرایط و فضا را داشته باشیم و با کمک دیگر بازیکنان بیشترین گلها را بزنم و حداقل سهمیهی آسیا را کسب کنیم.
    سرنوشت تو در ایران به آهن گره خورده است؛ اول ذوبآهن و حالا راهآهن
    سرنوشت اینطور بوده است. من طرفدار آهن نیستم و انسان سختی نیز نیستم و به نظر خودم انسان انعطافپذیری هستم. سرنوشت من به تیمهای آهنی گره خورده است اما آدم آهنی نیستم !

soltan cr7

2. 2 کاربر مقابل از Milad criska عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin-Tohi (21st January 2013), FaRsHaD_8 (21st January 2013)

نام واقعی
    امین
    شغل و حرفه
    دانشجو
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,695 بار در 909 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    بازیکن خوبی بود الان تقریبا افت کرده

می گوید: کلمات گـــــــــــاهی بار معنایی خود را از دست می دهند ...

این روزها " دوستـــــت دارم " ها دیگر قلــــــب کســـی را به تپش وا نمیدارد !

و گونه کسی را سرخ نمیکند !

می گویـــــــــم : مشکل از دوست داشتن نیست مشکل از تکـــــــــرار است !