غلامرضا رضايي اميدوار است پرسپوليس روز جمعه برنده دربي تهران باشد تا هوادارانش را خوشحال کند.

رضايي در گفت وگو با خبرآنلاين حرف هايش را در مورد بازي اينگونه آغاز مي کند:« اين مسابقه نماد فوتبال ايران است و استقلال و پرسپوليس تيم هاي بزرگ اين مملکت هستند. دربي هميشه حساسيت و هيجان دارد ولي معمولا نتايج اين بازي قابل پيش بيني نيست. هر دو تيم بازي سختي دارند ولي فکر مي کنم بازي زيبايي از آب در بيايد و اميدوارم هواداران هم از تماشاي اين مسابقه لذت ببرند.»

رضايي در پاسخ به اين سوال که آيا قول مي دهي استقلال را شکست دهيد خاطرنشان مي کند: «در فوتبال هيچ چيز قابل پيش بيني نيست ولي به تماشاگران پرسپوليس قول مي دهم که نهايت تلاش خودمان را براي شکست استقلال به کار بگيريم. من معتقدم پرسپوليس شرايط خوبي دارد و جمعه خيلي چيزها را ثابت خواهيم کرد. من به تيم خودمان ايمان دارم و معتقدم شانس برد پرسپوليس از استقلال بيشتر است.»

از رضايي مي پرسيم که آيا براي استقلال کري نمي خواني که او مي گويد:«من اهل کري خواندن نيستم و حرف هايم را در زمين مسابقه مي زنم در ضمن استقلال تيم بزرگ و قابل احترامي است و ما فراموش نمي کنيم که با صدرنشين ليگ بازي داريم. اين يک بازي سخت است ولي بايد تلاش کنيم و هواداران ما انتظار دارند که تحت هر شرايطي پيروز شويم.»
رضايي که تا همين چند هفته پيش مورد انتقاد قرار مي گرفت حالا چند هفته اي است که به دوران اوج برگشته و بازيکن تاثيرگذاري است. او مي گويد:« در گذشته بعضي ها در مورد من شيطنت کرده اند و حرف هايي زدند که برايم ناراحت کننده بود. البته کاري به گذشته ندارم و ديگر همه چيز را از ياد برده ام. من هميشه دوست دارم طوري بازي کنم که هواداران خوشحال شوند و اميدوارم در دربي بهترين بازي را انجام دهم.»