گروزدانوسکی:تلاش خواهم کرد بازی های خوبی برای پرسپولیس انجام دهم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: گروزدانوسکی:تلاش خواهم کرد بازی های خوبی برای پرسپولیس انجام دهم

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک

گروزدانوسکی:تلاش خواهم کرد بازی های خوبی برای پرسپولیس انجام دهم

هافبک مقدونیهای پرسپولیس، گفت: می دانم دربی خیلی مهم است و تلاش خواهم کرد امسال بازی های خوبی برای پرسپولیس انجام دهم.

به گزارش ایرنا و به نقل از باشگاه پرسپولیس، ولاتکو گروزدانوسکی بازیکن مقدونیه ای که امروز قراردادش را با پرسپولیس بست، درباره میزان شناختش از پرسپولیس، گفت: هر بازیکنی که در لیگ آسیا حضور داشته باشد، دوست دارد در تیم بزرگی مثل پرسپولیس بازی کند. تیمی که در آسیا پرطرفدارترین است و می دانم بازیکنان بزرگ تاریخ فوتبال ایران در این تیم بودهاند. یک شناخت قبلی از پرسپولیس داشتم و می دانستم که به باشگاه مطرحی می آیم.

وی در اتباط با ترک لیگ فوتبال چین، توضیح داد: امسال در نیم فصل در تیم لیائونینگ بازی کردم و به واسطه عملکرد خوبم سه گل و هفت پاس گل امسال در کارنامهام وجود داشت، هم از این تیم و هم از دو تیمی که در ردههای بالاتری قرار داشتند، پیشنهاد دریافت کردم اما یکی از مشکلات من در چین فاصله 14 ساعتی آن با مقدونیه بود. همانطور که می دانید بازیکنان برای همراهی تیم ملی کشورشان 72 ساعت می توانند از باشگاه جدا شوند، من به خاطر این شرایط موقعیت خودم در تیم ملی را از دست داده بودم و سرمربی تیم مقدونیه از من خواست در کشوری بازی کنم که فاصله کمتری با مقدونیه داشته باشد و این مهمترین دلیل من برای جدایی از فوتبال چین بود.

گروزدانوسکی در ارتباط با سطح لیگ چین، گفت: همین قدر بگویم بازیکنان خارجی بزرگی مانند آنلکا، دروگبا و ... به لیگ چین ملحق شدند. این نشان دهنده سطح کیفی لیگ چین است. در لیگ این کشور بازیکنان مطرح و خوب خارجی بازی می کنند، من هم این فرصت را داشتم در سوپر لیگ چین بازی کنم و عملکرد خوبی داشته باشم.

ولاتکو درباره احتمال موفقیتاش در فوتبال ایران، گفت: در چین که بودم بازیکنان خارجی را میدیدم که انگیزه نداشتند و آنها فقط برای درآمد به آنجا آمده بودند ولی بازیکن مطرحی و پر افتخاری مانند دروگبا وقتی گل می زد از فرط شادی پیراهن خود را برای تماشاگران تکان میداد، او عاشق فوتبال بود و من هم عاشق فوتبالم و این مسئله شانس مرا زیاد می کند ضمن آنکه می خواهم جایگاه خودم در تیم ملی مقدونیه را پس بگیرم.

وی با اشاره به حضور قبلیاش در فوتبال ایران، گفت: دلیل حضورم در داماش دورود، مربی آن دارکو دراژیچ و رابطه خوب ما با همدیگر بود. او مربی خوبی است و او را می شناختم. با اصرار او آمده بودم، چون گفت شانس زیادی برای صعود به لیگ برتر دارند. در آن فصل با این که هافبک بودم، 6 گل زدم و چندین پاس گل دادم، الان به عنوان بازیکنی به پرسپولیس آمدم که در لیگ چین، مقدونیه، قبرس و صربستان بازی کرده و چندین قهرمانی به دست آوردهام و حدود 50 بازی برای تیم ملی مقدونیه داشتهام.

او همچنین درباره وضعیت فعلی خود نیز، گفت: تا دو ماه قبل در چین بازی می کردم. برای حدود 50 روز تمرین انفرادی داشتم و طی 10 روز اخیر برای این که روی فرم مسابقه قرار بگیرم با تیم اول لیگ مقدونیه تمرین میکردم و از نظر آمادگی و قرار داشتن در شرایط کار تیم، مشکلی ندارم.

این بازیکن جدید پرسپولیس درباره احتمال حضور در دربی خاطرنشان کرد: من تازه به پرسپولیس ملحق شدم و قرار است فردا اولین تمرینام را با تیم داشته باشم و از این بابت مشکلی ندارم و همه چیز بسته به تصمیم سرمربی دارد. در مورد دربی هم می دانم این بازی خیلی مهم است و تلاش خواهم کرد امسال بازیهای خوبی برای پرسپولیس انجام دهم و انتظارات مدیریت باشگاه، کادر فنی و هواداران را برآورده کنم.

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

2. 2 کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin-Tohi (22nd January 2013), RaMiN (22nd January 2013)

نام واقعی
    امین
    شغل و حرفه
    دانشجو
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,695 بار در 909 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    ایشاالله موفق باشی

می گوید: کلمات گـــــــــــاهی بار معنایی خود را از دست می دهند ...

این روزها " دوستـــــت دارم " ها دیگر قلــــــب کســـی را به تپش وا نمیدارد !

و گونه کسی را سرخ نمیکند !

می گویـــــــــم : مشکل از دوست داشتن نیست مشکل از تکـــــــــرار است !