انتقاد قلعه نويي از همه!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: انتقاد قلعه نويي از همه!

نام واقعی
    Mohammadreza
    استاتوس
    من اومدم خوب شم ولی قسمت نشد
    شغل و حرفه
    هیچی بیکار!
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 10,986 بار در 3,309 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 51 تاپیک

انتقاد قلعه نويي از همه!

سرمربي تيم فوتبال استقلال در تازهترين صحبتهايش خيليها را از انتقاد بينصيب نگذاشت. او کار مهدي رحمتي را بچگانه دانست، تصميم سرمربي تيم ملي در کنار گذاشتن رحمتي را عجولانه دانست و از مربي دروازهبانهاي استقلال و عادل فردوسيپور هم انتقاد کرد.
    امير قلعهنويي در حاشيه تمرين عصر امروز استقلال در جمع خبرنگاران با بيان اينکه نميداند جمعه چندمين دربي خود را تجربه ميکند، گفت: دربي از نظر رياضي سه امتياز دارد ولي از نظر هواداران و رسانهها 100 امتياز. همين که تعداد زيادي از هواداران و خبرنگاران در تمرين ما حاضر شدهاند، نشان دهنده حساسيت اين بازي است.
    وي درباره صحبتهاي يحيي گلمحمدي که گفته بود پرسپوليس با نتيجه 2 بر صفر در دربي پيروز ميشود، تاکيد کرد: شايد گلمحمدي چيزهايي ميداند که من نميدانم. تجربه 15 ساله من ميگويد آدم بايد تلاشش را انجام دهد و نتيجه دست خداست! من علمي که يحيي دارد را ندارم.
    سرمربي تيم فوتبال استقلال همچنين در خصوص اظهار نظر حميد استيلي که گفته بود خواب ديده پرسپوليس 4 بر صفر ميبرد، گفت: خواب هم فلسفه دارد اينکه خواب بعد از نماز باشد يا قبل از نماز و اينکه آدم شام چه چيزي خورده باشد!
    وي همچنين در مورد کنارهگيري مهدي رحمتي از تيم ملي يادآور شد: اول از مهدي گله دارم که بچگي کرد. من از طريق مطبوعات متوجه شدم که او اين تصميم را گرفته است. همچنين از حميد بابازاده مربي دروازهبانهاي استقلال گلايه دارم زيرا سه دروازهبان دست ايشان هستند و او بايد از نظر روحي و رواني به آنها نزديک باشد تا از چنين تصميماتي آگاه باشد.
    قلعهنويي ادامه داد: بحث دوم هم به سرمربي تيم ملي بر ميگردد. از کارلوس کيروش هم گلايه دارم. تصميم کيروش هم براي من جاي تعجب داشت. اينکه او به همين راحتي حرف بزند و رحمتي را از تيم ملي کنار بگذارد.
    وي با بيان اينکه در بدو حضورش در استقلال از چند بازيکن اين تيم انتقاد داشته، گفت: ما در جلسات خصوصي مشکلاتمان را با بازيکنان حل و فصل کرديم. مثلاً چند جلسه با مجتبي جباري برگزار کرديم و تمام مسايل بين ما برطرف شد، به همين دليل اعتقاد دارم سرمربي تيم ملي بايد حرف بازيکنان را گوش کند و بعد از آن تصميم بگيرد.
    "شايد رحمتي مشکل فني يا خانوادگي داشت که چنين تصميمي را اتخاذ کرده است." سرمربي تيم استقلال تهران با بيان اين مطلب و با انتقاد از برخي خبرنگاران هم افزود: من که مربي نيستم. ولي بعضي از قلم به دستاني که کشته مرده مربيان چشم آبي هستند، بايد در اين مورد توجه داشته باشند. اگر اين اتفاق براي من رخ دهد اول بازيکن را ميخواهم و به حرفهايش گوش ميدهم، در صورتي که بازگشت او بتواند به تيم کمک کند و به صلاح کشور باشد، حتماً با گفتگو مشکل را برطرف ميکنم.

وي با ذکر خاطرهاي از حضورش در تمرينات لورکوزن آلمان ادامه داد: در يکي از تمرينات لورزکوزن، يکي از بازيکنان اين تيم با داد و فرياد تمرين را ترک کرد و فردايش همان بازيکن به تمرينات برگشت. من از "دام" مربي لورزکوزن در اين مورد سوال کردم که او درس بزرگي به من داد. "دام" به من گفت در آن شرايط بهتر بود که بازيکن عصباني تمرين را ترک ميکرد. من بعد از آن اين بازيکن را در رختکن خواستم که او هم بعد از معذرت خواهي به تمرينات برگشت.
    قلعهنويي در ادامه باز هم به تصميم کارلوس کيروش انتقاد کرد و گفت: من تعجب کردم کيروش چقدر زود نسبت به رحمتي موضع گرفت. مسالهاي که باعث شد اين ذهنيت براي مهدي هم پيش بيايد. انتظار داشتم کي روش به عنوان يک پدر به حرفهاي رحمتي را گوش ميکرد.
    وي در بخش ديگري از صحبتهايش عادل فردوسيپور را هم از انتقاداتش بي نصيب نگذاشت و اظهار داشت: انتقادم از عادل اين است که قداست شکني ميکند. او بازيکن را مقابل مربي و مربي را مقابل مدير قرار ميدهد. در حاليکه در ورزش بايد نگاهها پدرانه باشد.
    سرمربي تيم فوتبال استقلال در پاسخ به اين سوال که آيا نبود علي کريمي در دربي به نفع اين تيم است؟، خاطرنشان کرد: دوست داشتم کريمي در اين بازي حضور داشت تا مردم همه ستارههايشان را در دربي ببينند. من يک سال در تيم ملي در خدمت کريمي بودم که او کوچکترين مشکلي در تمرينات، هتل و مسابقات نداشت. بايد به کريمي بابت انتخابش به عنوان يکي از سفيران طلايي بهزيستي هم تبريک بگويم. متاسفانه مردم ما آن طور که بايد و شايد کريمي را نشناخته اند.
    وي با تاکيد بر اينکه در دربي دنبال مساوي نيستيم و اگر زورمان برسد ميخواهيم پيروز شويم، در مورد وضعيت مجيدي تاکيد کرد: حکايت مجيدي مانند کريمي است. اين دو بازيکنان بزرگي هستند و همانند هوداران پرسپوليس که دوست دارند کريمي در زمين باشد استقلاليها هم ميخواهند مجيدي بازي کند. البته من الان از کريمي تعريف کردم ولي احتمالاً فردا آقايان عليه من بيانيه ميدهند. آنان که هويت ورزشي ندارند و نميدانند داستان چيست، حتماً مصاحبه ميکنند.
    قلعهنويي صحبتهايش را اين گونه ادامه داد: به خاطر مردم و علاقه آنها تلاش کرديم مجيدي را به استقلال دعوت کنيم. او در بازي با مس هم به ميدان رفت اما هنوز از نظر بدني با مجيدي ايده ال فاصله زيادي دارد. بايد کاري کنيم مردم روز خوب بزرگانشان را ببينند نه کاري که بزرگان را خراب کنيم زيرا نميخواهم روز بد بازيکن را رقم بزنم.
    وي در پاسخ به اين سوال که آيا اين دربي جذاب ميشود، ادامه داد: خيلي مواقع اتفاق ميافتد که بازي ها زيبا ميشوند. مانند برد 3 بر 2، پرسپوليس، يا برد سه بر دو استقلال برابر پرسپوليس با گل پيروز قرباني و يا برد استقلال در جام حذفي که آن بازي هم کيفيت نداشته است، مانند همين بازيهاي اخير استقلال و پرسپوليس برابر ملوان و داماش. اين اتفاقات جزوي از فوتبال است و نميتوان گفت تيم در 34 بازي با کيفيت بازي کند.

2. کاربر مقابل از H!dden عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FaRsHaD_8 (22nd January 2013)

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک
    این شاسکول داره از همه انتقاد میکنه........

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

4. کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

H!dden (22nd January 2013)

نام واقعی
    Mohammadreza
    استاتوس
    من اومدم خوب شم ولی قسمت نشد
    شغل و حرفه
    هیچی بیکار!
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 10,986 بار در 3,309 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 51 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Farshad_Red_8 نمایش پست ها
    این شاسکول داره از همه انتقاد میکنه........
    هی امیر خان امیر خان بهش میگن فکر کرده کی هست حالا