تجربه حضور در دربی در سالهای گذشته به من نشان داده است که برای این مسابقه باید تمرکز بالایی داشته باشم

سایت گل -او در یکی از بهترین فصل های فوتبالی است. بازیکنی که اتفاقا ورودش به فوتبال ایران را مدیون دربی است...
به گزارش گل و به نقل از اوج امیر حسین صادقی درباره مصدومیتش در تمرین دیروز گفت :در یکی از صحنه های تمرین سه شنبه دست چپم پیچ خورد و آنقدر از درد فریاد کشیدم که قلعه نوعی سریع خودش را به من رساند و پرسید چه اتفاقی افتاده است.پس از آن به کلینیک رفتم اما واقعیت این است که تا چند ساعت پس از این اتفاق ،درد امانم را بریده بود.با این وجود کمی بهتر هستم.
اما ایا او به دربی می رسد؟ صادقی می گوید :من نمی توانم در این باره نظر بدهم و کادر پزشکی باشگاه پس از دیدن شرایط تصمیم می گیرد.البته من با تمام وجودم تلاش می کنم تا به بازی جمعه برسم و فکر نمی کنم در این راه مانعی وجود داشته باشد.
او که سکوتش را شکسته در این باره اینطور توضیح می دهد که :از پس از بازی ملوان،همه فکر و ذکرم را به بازی با پرسپولیس معطوف کردم.این بازی واقعا برایم ارزش زیادی دارد.در این چند روز تصمیم گرفتم که مصاحبه نکنم.این مساله هم فقط یک دلیل داشت و آن این بود که روی بازی جمعه تمرکز کنم.تجربه حضور در دربی در سالهای گذشته به من نشان داده است که برای این مسابقه باید تمرکز بالایی داشته باشم.از این بابت از عزیزان و دوستان رسانه ای عذرخواهی می کنم.

صادقی در پاسخ به این پرسش که چه نظری درباره مصاحبه اخیر شیث رضایی که گفته بود اگر بازیکنان پرسپولیس روی وی کار کنند،صادقی قابلیت اخراج شدن در دربی را دارد گفت:من از این مصاحبه اطلاع نداشتم و در تمرین روز سه شنبه از طریق یکی از گزارشگران تلویزیون متوجه این مساله شدم.با این وجود دلیلی برای پاسخ دادن به این مساله نمی بینم و فکر می کنم همه چیز روز جمعه در زمین مشخص می شود.