عادل کلاهکج در تمرين امروز پرسپوليس با وجود مصدوميت به صورت گروهي تمرين کرد.تمرين تيم پرسپوليس بعد از بازگشت از اردوي کرج از ساعت 14:45 امروز در ورزشگاه درفشيفر دنبال شد.
*در اين تمرين که قرار بود پشت درهاي بسته باشد، حدود 2 هزار کودک نوجوان به همراه پدر و مادرشان در سالن ورزشگاه درفشيفر حضور داشتند و در برنامه خاله سارا و پنگول شرکت کردند.
اين موضوع باعث شد کادرفني و بازيکنان پرسپوليس براي ورود به ورزشگاه دچار دردسرهايي شوند و حتي کار به اعتراض کشيد. پخش موسيقيهاي بلند حين تمرين تمرکز بازيکنان را به هم ريخته بود.اين برنامهريزي توسط کميته فرهنگي باشگاه پرسپوليس انجام شده بود که با توجه به شرايط اين تيم قبل از دربي 76 مشکلاتي را براي قرمزپوشان به وجود آورده بود.
*حدود 50 هوادار پشت درهاي بسته بودند.آنها مقابل دوربين هاي صدا و سيما عدد 6 را نشان ميدادند.
*حضور دو ماشين پخش زنده صدا و سيما نيز که در کنار زمين پارک کرده بودند مشکلاتي را به وجود آورده بود که با تلاش مدير رسانهاي تيم و حراست ورزشگاه بعد از يک ساعت آرامش به تمرين پرسپوليس برگشت.
* رضا حقيقي در تمرين امروز اختصاصي به دور زمين دويد.
* علي کريمي از 8 صبح در ورزشگاه درفشيفر بود ساعت 14:30 يعني پس از 6 ساعت و 30 دقيقه فيزيوتراپي تمرين را ترک کرد و رفت.
* مهدي مهدويکيا در تمرينات گروهي شرکت کرد.
* عادل کلاه کج که پزشک پرسپوليس اعلام کرده بود دو هفته از تمرينات دور است در اقدامي عجيب در تمرينات گروهي شرکت کرد. گفته شده اين بازيکن احتمال دارد در دربي به ميدان برود.
* ولادکو پس از گذشت نيم ساعت از تمرين درفشيفر را ترک کرد.
* مسئولان باشگاه پرسپوليس در آستانه دربي از قرمزپوشان خواستند که کمتر در خصوص دربي 76 به مصاحبه بپردازند.
* قرار است فردا جلسهاي در ورزشگاه درفشيفر بين ليدرها برگزار شود.
* علي کريمي پس از گذشت يک ساعت از تمرين ورزشگاه درفشيفر را ترک کرد که مقابل ورزشگاه هواداران مقابل ماشين او را گرفتند و از وي ميخواستند در دربي 76 به ميدان برود اما کريمي فقط ميگفت نميدانم که چه اتفاقي بيفتد.
* حسين ماهيني با پدرش در محل تمرين حاضر شده بود.
* مسئول رسانه اي باشگاه پرسپوليس از کارواش هم ديدن کرد تا کسي از تمرين فيلمبرداري نکرده باشد.
* در پايان محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس در محل تمرين حضور پيدا کرد و مورد تشويق قرار گرفت.