عضو کميته فني پرسپوليس گفت: قطعاً کريمي به دربي نميرسد.

حميد استيلي در مورد دربي 76 گفت: اميدوارم بازي خوبي را مشاهده کنيم، پرسپوليس با آمدن گلمحمدي شرايط بهتري پيدا کرده و او به تيم کمک کرده تا انسجام بازيکنان بالا برود. بازيکناني که در نقل و انتقالات نيمفصل به پرسپوليس اضافه شدند، توانستند به تيم کمک زيادي کنند، پرسپوليس در دو بازي 10 گل به ثمر رساند و اين نشان ميدهد تيم در آمادگي خوبي قرار دارد. هر تيمي که در اين مسابقه شرايط بهتري داشته باشد، ميتواند به پيروزي برسد.

به گزارش فارس،وي افزود: هر تيمي که از لحاظ روحي بهتر باشد، ميتواند نتيجه بگيرد. برگ برنده اين بازي شرايط روحي و رواني است. پرسپوليس در اين مسابقه قطعاً علي کريمي را در اختيار ندارد، حقيقي هم کمي آسيبديده است اما مشکل او جدي نيست و پزشکان تلاش ميکنند او را به دربي برسانند. روز جمعه برنده دربي بايد مردم باشند و با حضور در ورزشگاه و با تشويق تيمهاي خود بازي زيبايي را مشاهده کنند.

پيشکسوت پرسپوليس در مورد اينکه آيا استقلال شرايط بهتري نسبت به پرسپوليس دارد، گفت: استقلال امسال زودتر از پرسپوليس جمع شد و سرمربي آنها زودتر بالاي سر تيم حاضر شد. مربي ما خيلي دير آمد و تيم تمرينات آمادهسازي خوبي نداشت. استقلاليها در نيمفصل 5 بازيکن جديد گرفتند که همه تأثيرگذار بودند. حاتمي، محمدرضايي، موسوي و بازيکن خارجي اين تيم عملکرد خوبي داشتند. استقلال جايگاه خوبي در جدول دارد و در عملکردش دچار ثبات بوده است. البته بازي دربي با تمام مسابقات فرق ميکند و مشخص نيست کدام برنده است. هر تيمي که بتواند از لحاظ روحي عملکرد بهتري داشته باشد سه امتياز اين بازي را کسب ميکند، پس نميتوان اين بازي را پيشبيني کرد.

وي تأکيد کرد: هر دو تيم بازيکنان خوبي دارند و حتي افرادي که روي نيمکت مينشينند بازيکنان قدرتمندي هستند. مليپوشان زيادي عضو دو تيم هستند، بازيکنان بايد به فکر انجام فوتبالي ساده باشند و تنش فايدهاي ندارد. يحيي مربياي است که نشان داده عاشق بازي هجومي است و در مسابقات از دو مهاجم استفاده ميکند، قاضي هم شرايط خوبي پيدا کرده و به اين مسابقه ميرسد، شرايط روحي تيم نيز بسيار خوب است و من هم به وظيفه خودم به تمرين آمدم تا از لحاظ روحي به بازيکنان کمک کنم، زماني که فوتبال بازي ميکردم اصلاً به استقلال نباختم و تنها در دوران مربيگري از اين تيم شکست خوردم. اميدوارم پرسپوليس در اين بازي نتيجه خوبي بگيرد.

استيلي در مورد بازيکن جديد پرسپوليس گفت: ولاتکو بازيکن خوبي است و از استعداد بالايي برخوردار است، اميدوارم بتواند عملکرد خوبي داشته باشد.