بگوویچ: برای جانشین کریمی سه انتخاب داریم/ مموریکارت ذهنم را عوض میکنم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: بگوویچ: برای جانشین کریمی سه انتخاب داریم/ مموریکارت ذهنم را عوض میکنم

نام واقعی
    M@hdi
    استاتوس
    هرچه باداباد
    شغل و حرفه
    دانشجوی الکتروتکنیک.گیتاریست
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 867 بار در 367 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک

بگوویچ: برای جانشین کریمی سه انتخاب داریم/ مموریکارت ذهنم را عوض میکنم

شرایط پرسپولیس قبل از دربی چقدر امیدوارکننده است؟

بیشترین چیزی که برای من جذاب است و مورد توجه قرار میگیرد روحیه تیمی ماست که در بالاترین حد ممکن قرار دارد. از این نظر ما در بالاترین سطح ممکن قرار داریم و من در دوره فوتبالم کمتر تیمی را اینچنین دیدهام. در حال حاضر جو خوبی در تیم دیده میشود و همه یکدل هستند تا کاری را که میخواهند انجام دهند.

با غیبت کریمی چطور کنار میآیید؟

کریمی با توجه به تجربهاش میتوانست به ما کمک کند اما زندگی برای پرسپولیس و کریمی ادامه خواهد داشت و ما باید خودمان را با هر شرایطی وفق بدهیم. این البته فرصتی است برای بازیکنان جانشین تا بتوانند خودشان را نشان بدهند. اگر چه بازی کردن به جای کریمی کار سختی است اما فضای تیم ما طوری است که امیدواریم جانشین او بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد.
    حالا چه کسی قرار است جای کریمی بازی کند؟

من در مورد ترکیب نظر نمیدهم و این بر عهده یحیی است که ترکیب را انتخاب کند اما طبق آنچه میدانم و در تمرینات دیدهام میدانم برای جانشین کریمی سه انتخاب داریم.
    ممکن است ماهینی را یک خط جلوتر بیاورید؟

بعید است. چرا که استقلال در جناح چپ خود بازیکنان خطرناکی دارد و ما باید در دفاع حواسمان خیلی جمع باشد.

شما نمیترسید که تجربههای قبلیتان در دربی تکرار شود؟

من خاطرات خیلی خوبی از دربی ندارم اما آن دو بازی میتوانست تبدیل به بهترین بازیهای عمر مربیگریام شود اگر کمی خوششانس بودم. در آن بازی محمود فکری شوتی زد که بعدها هرگز تکرارش نکرد. یعنی او در عمرش چنین شوتی را برای بار دوم تکرار نکرد و آن گل تصادفی بود. در آن بازی داور یک پنالتی هم برای ما نگرفت. رضا جباری قیچی برگردان زد و پیروز قربانی توپ را با دستهایش دفع کرد. فکر میکنم در آن بازی حداقل باید مساوی میکردیم اما سرنوشت این بود که ببازیم. با این حال من تصاویر آن بازیها را فراموش کردهام و فکر میکنم تصاویر بهتری از دربی به جای آن دو بازی را به خاطر بسپارم و به نوعی مموریکارت ذهنم را عوض کنم.

در آستانه دربی محمد قاضی چه شرایطی دارد؟

او خیلی خوب تمرین میکند و حتما آمادگی و کیفیت بازیاش در این مسابقه میتواند به ما کمک کند.
    امکان دارد با توجه به نقطهضعف استقلال و قدرت سرزنی قاضی از او در این بازی استفاده کنید؟

ما فیلم بازیهای استقلال را آنالیز کرده و اطلاعات و شناخت خیلی خوبی از این تیم داريم. در نهایت سعی میکنیم از برتری خودمان در این بازی استفاده کنیم.

2. کاربر مقابل از ANTI BLUE عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

T@kT@k (24th January 2013)