حرفهای تند علی دایی در کنفرانس مطبوعاتی!!!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: حرفهای تند علی دایی در کنفرانس مطبوعاتی!!!

نام واقعی
    کوروش رضایی
    شغل و حرفه
    نوازنده
    تشکر شده 2,249 بار در 952 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

حرفهای تند علی دایی در کنفرانس مطبوعاتی!!!

علی دایی طبق عادت لیگ برتر را با یک کنفرانس مطبوعاتی چاق وچله آغاز کرد! او کسی ایت که ادر حرف زدن هرگز کم نمی آورد و این بهترین فرصت برای خبرنگارانی است که علی دایی تند و تند از حرفهای او یادداشت بردارند .او که از تقلید صدایش توسط سامان گوران بازیگر مجموعه خنده بازار (که با تقلید از فردوسی پور به شهرت رسیده ) در مراسم جشن باشگاه استقلال دلخور بود از همه چیز گفت. این مصاحبه را به نقل از فارس بخوانید:

سقف قرارداد ها مسخره است
    ا تمام احترامي كه براي سازمان ليگ قائل هستم اما قانون سقف قرارداد را قبول ندارم. مگر ميشود فاصله يك مربي كه تيمش را قهرمان ميكند با يك مربي كه اخراج ميشود يكي باشد؟ امير قلعهنويي دو سال پياپي تيمش را قهرمان كرد آن موقع او بايد 350 ميليون بگيرد و مربي اخراجي نيز همين مبلغ را دريافت كند؟ آيا اين انصاف و حق است؟ ابدا حقانيت نيست. شما هم با من همراه باشيد. اين مسخره است و نميدانم اسمش را بايد چه بگذارم. نميشود براي توانايي افراد سقف بگذاريم. مگر توانايي آدم سقف دارد؟ توانايي فني ما مربيان سقف ندارد كه اگر اين گونه است بايد فاتحهاش را خواند زيرا ديگر نميتوانيم پيشرفت كنيم.
    قلعه نویی و مربی سقوط کرده یک اندازه بگیرند؟
    مگر ميشود قلعه نويي با قهرماني 350 ميليون بگيرد آن هم در حالي كه با تيمش در آسيا خوب نتيجه گرفته است آن موقع به مربي اخراجي هم 350 ميليون بدهيم؟ اين مغاير با تمام مسائل است. اگر سقف قرارداد وجود داشت تيمهايي مانند رئال مادريد و بارسلونا به وجود نميآمدند. اين تيمها در يك رديف قرار ميگرفتند و به هم نزديك بودند. مگر ميشود بين تيم پولدار و بيپول فرق نگذاشت؟ چنين مسائلي فقط در شوروي سابق ديده ميشد. من جاي ديگر چنين چيزي نديدم.
    نميخواهم از كسي دفاع كنم اما مهدي رحمتي 5 سال است بهترين دروازهبان ايران است. آن موقع بايد او 350 ميليون تومان بيگرد و دروازهباني كه رنگ تيم ملي را نديده همين 350 ميليون را بگيرد. فرق بازيكن ملي پوش با ساير بازيكنان فقط 50 ميليون تومان است؟ سقف قراداد مشكلات ديگري مانند پول زيرميزي را هم ايجاد ميكند. ضمن اينكه به سازمان مالياتي ضرر ميزند و اين سازمان نميتواند ماليات واقعي را بر اساس قرارداد از بازيكنان بگيرد. سقف قرارداد شايد محاسني داشته باشد اما معايبش بيشتر از محاسنش است و مانع پيشرفت فوتبال ما خواهد شد.

امیدوارم پرسپولیس موفق شود
    هيچكس نميتواند پرسپوليس را فراموش كند. ما با اين تيم بزرگ شدهايم، كار كردهايم و من خاطرات شيريني با اين تيم دارم. هميشه ارتباط دوطرفهاي با پرسپوليس داشتم و انشاءالله اين ارتباط تا آخر عمر پابرجا خواهد بود اما به خاطر شغل و حرفهاي كه دارم اكنون در اين تيم نيستم و اميدوارم پرسپوليس موفق شود.

از نظر بدنی عقبیم

تیم راهآهن مزایدهاش در بورس و برخی مشکلات دیگر، خیلی دیر بسته شده و به خاطر همین ما در تمرینات و اردوهای که داشتیم خیلی به بازیکنان فشار آوردیم. ولی در هر صورت شعور و سطح فوتبال راهآهن خیلی بالاست و مطمئن باشید مقابل ذوبآهن که یکی از بهترین تیمهای ایران است، فوتبال خوبی را از خود به نمایش خواهیم گذاشت.

جوانگرایی کردم
    شايد اين اتفاقات در راهآهن منشا خير است كه ما زمان كمي در فصل نقل و انتقالات داشتيم. بنابراين از بازيكنان اميد جوان استفاده خواهم كرد. من 4 بازيكن را از تيم اميد راهآهن به تيم بزرگسال آوردم و همچنين چند بازيكن زير 21 و 22 سال را به تيم بزرگسال آوردم و با حضور اين بازيكنان جوان و بازيكنان باتجربه يك تركيب خوب داشتهايم. سعي ما اين است كه راهآهن در فصل آينده در جدول ردهبندي چند پله بالاتر بيايد و هر بازيكني كه خوب باشد از او استفاده كنيم. من از چند بازيكن جوان نيز تست گرفتهام.

طلبم را به پرسپولیس نبخشیده ام /50درصد از مبلغ قراردادم باقي مانده
    من هيچ وقت نميخواهم در مورد اين آقايان (مدیران پرسپولیس) حرف بزنم. در مورد پرسپوليس حرف ميزنم اما دوست ندارم در مورد اين آقايان حرف بزنم و آنها از من مايه بگذارند. من در آن نامه كه به باشگاه پرسپوليس نوشتم مبلغ پيشنهادي فصل جديد خود را به هواداران تقديم كردم نه مطالبات پرداخت نشدهام را. اين مسئله دو حالت دارد يا اينكه اين آقايان كه ميگويند ليسانس حقوق دارند نميتوانند تشخيص دهند كه مبلغ فصل جديد با مطالبات گذشتهام فرق دارد و يا در حالت دوم باز هم سياسي كاري ميكنند و ميخواهند حق مرا پايمال كنند. من اين مسئله را اكنون از شما شنيدم و علاقهاي ندارم حرفهاي آقايان را دنبال كنم. به اين ماه مبارك قسم مصاحبههاي آنها را نخواندم كه ببينم چه ميگويند اما من از باشگاه پرسپوليس طلبكارم و هم پاداش قهرمانيام را نگرفتهام و هم حدود 40 تا 50 درصد از مبلغ قراردادم باقي مانده كه نگرفتهام. البته بايد حساب كتاب كنم باشگاه پرسپوليس چقدر به حساب من واريز كرده تا درصد طلبكاريام مشخص شود.

خودشان قبول کردند قانونی نیستند

این آقایان میخواهند من را مقابل هواداران قرار بدهند. ولی همانطور گفتم بدانند که ارتباطم با هواداران دو طرفه است و آنها بهتر از هرکس دیگر این قضیه را متوجه میشوند. من قبلا هم گفتم که من فقط با مدیرعامل قانونی کار میکنم که این آقایان هم به صحبتهایم صحه گذاشتند که قانونی نیستند. من مثل این آقایان بلد نیستم که با الفاظ بازی و صحبت کنم. بهتر است من راجع به این آقایان صحبت نکنم. خود مردم بهتر آنها را میشناسند.

گروه ایران متوسط است
    گروه ايران يك گروه متوسط است و ايران شانس زيادي دارد كه به جام جهاني برود. البته كار ما سخت است و نبايد به اسم تيمها نگاه كنيم ولي تيمهايي كه با ايران همگروه شدند هيچگاه حريف درجه يكي در آسيا محسوب نميشدند و اكنون نيز شرايط همين گونه است. با اين حال كار آساني پيش رو نداريم اما نسبت به صعود به جام جهاني خوشبين هستم. با كار اصولي و درست ميتوانيم به جام جهاني برسيم.

کی روش را دست دارم ولی...
    از عملكرد تيم ملي برابر مالديو راضي نيستم. من كيروش را قبول و او را دوست دارم. اميدوارم او موفق شود اما بازي ايران برابر مالديو را در ديدار برگشت نپسنديدم. مالديو هنوز اينقدر پيشرفت نكرده كه ما بتوانيم آنها را يك بر صفر شكست دهيم. ما بد بازي كرديم البته بازيهاي اول است و طبيعي است كه چنين اتفاقاتي رخ دهد. من به آينده تيم ملي اميدوار هستم و همه ما از شما تا من نوعي بايد به تيم ملي و كيروش كمك كنيم تا آرزوي مردم ما را برآورده كنيم.

برای استقلال متاسفم
    در مورد بياحترامي به خودم در جشن باشگاه استقلالباید بگویم که به هر حال از گذشته نيز دلقكهايي وجود داشتند. آدمهاي كوچك زياد بودند. من به اين آدم كوچك خرده نميگيرم اما از مسئولان و بزرگترهايي كه آنجا در آن مراسم حضور داشتند انتظاري بيش از اين دارم. آقاي كوچكي كه چنين كاري ميكند بايد بداند چيزي از من كم نميشود و حتي اگر اين آدمهاي كوچك در جشن استقلال از من تعريف ميكردند چيزي به من اضافه نميشد ولي نبايد اين مسخرهبازيها و كارهاي چيپ را انجام داد. من متاسفم براي آنهايي كه در جشن استقلال چنين كاري كردند. استقلال دومين تيم ايران از نظر تعداد طرفداران است و اين باشگاه بزرگ بايد الگويي براي باشگاههاي كوچك ديگر مانند ما باشد. چنين كارهاي سبكي ارزش كار آنها را پايين ميآورد اما من با چنين كارهايي كوچك نميشوم. عزت و ذلت دست خداست.

من هم می توانم همه را مسخره کنم
    خوشحالم مجیدی از من حمایت کرد. نبايد براي يك لحظه خنديدن آدمها را مسخره كرد و چنين لوسبازيهايي درآورد. اگر قرار بر مسخرهبازي باشد، من ميتوانم آقايان را به راحتي مسخره كنم. از نظر علمي، سابقه ورزشي، روابط اجتماعي و زندگي كه دارند، ميتوانم خيليها را به مسخره بگيرم اما اين مسائل در ذات آدمهاي بزرگ نيست. اسلام دين بزرگ و قشنگي است و همه مسائل در آن آورده شده است. ما با اشتباهاتي كه مرتكب ميشويم به اين دين لطمه ميزنيم و با مطالب و دروغهايي كه ميگوييم و خودمان را مسلمان نشان ميدهيم، به دين اسلام لطمه ميزنيم. اين دين ماست و ما ميتوانيم در جهت ترويج آن با رفتار درست تلاش كنيم.

اسم ملاک قهرمانی نیست
    اكنون نميتوان گفت چه تيمهايي مدعي قهرماني هستند. شايد برخي تيمها بازيكنان اسميتر گرفته باشند اما فصل گذشته نشان داد جذب بازيكنان اسمي ملاكي براي قهرماني نيست. كار گروهي تيمها شرط است. اجازه بدهيد من دو سه هفته اول ليگ را ببينم و سپس در مورد مدعيان قهرماني اظهار نظر خواهم كرد.
    کد:
    درد يعني ، سرت به همون سنگي بخوره كه يه عمري به سينت ميزدي !!!

نام واقعی
    Mahdi
    شغل و حرفه
    فوتسال ، کامپیوتر ، کاراته ، کبدی ، king of fifa 11
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 934 بار در 449 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    تند نبود یکم شور بود
    من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی /// ولی با منت و خواری پی شبنم نمیگردم ...

نام واقعی
    کوروش رضایی
    شغل و حرفه
    نوازنده
    تشکر شده 2,249 بار در 952 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    هه هه هه بیمزه!!:D;)
    کد:
    درد يعني ، سرت به همون سنگي بخوره كه يه عمري به سينت ميزدي !!!

نام واقعی
    Mahdi
    شغل و حرفه
    فوتسال ، کامپیوتر ، کاراته ، کبدی ، king of fifa 11
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 934 بار در 449 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    مزه هم نداشت امتیاز من 4
    من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی /// ولی با منت و خواری پی شبنم نمیگردم ...

کلمات کلیدی این موضوع