سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: هر تيمي در دربي بر هيجان غلبه کند پيروز ميشود.


به گزارش فارس، يحيي گلمحمدي در نشست خبري پيش از بازي با استقلال اظهار داشت: بازي با استقلال مثل هر بازي ديگر سه امتياز دارد البته تحت تاثير هيجانهاست. هر تيمي بر هيجانها غلبه کند و آرامش داشته باشد پيروز ميشود. نگراني ما علي کريمي و رضا حقيقي است. کريمي به دربي نميرسد بايد ببينيم حقيقي چه شرايطي خواهد داشت. بازيکنان جايگزين با انگيزه هستند. فکر کنم بازي خوبي انجام بدهيم. تمرينات خوبي در اين هفته انجام داديم و روي نقاط ضعف و قوت حريف کار کرديم.

گلمحمدي در پاسخ به سوال خبرنگار فارس در مورد اينکه يک بازي ملاک ارزيابي يک مربي هست يا نه، گفت: يک بازي نميتواند براي ارزيابي يک مربي ملاک مناسبي باشد. من راه را شروع کردم و بازيکنان هم کمک کردهاند. هميشه گفتهام کمترين نقش را داشتهام و انشالله بازيکنان حساسيت موضوع را درک ميکنند و سه امتياز خيلي مهم است. با گرفتن اين سه امتياز ميتوانيم در جدول بالا بيايم.

گل محمدي در مورد اينکه مربيان دوست ندارند بازنده شوند و فقط به دنبال نباختن هستند، گفت: يکي از وظايف تيم اين است که در فاز دفاعي خوب باشيم اول براي گل نخوردن جلو ميرويم و بعد حمله ميکنيم.

وي در مورد وضعيت علي کريمي که دوست داشته است بازي کند و با آمپول هم بازي کند، گفت: اين صحبتها را در روزنامهها خواندم نظرش اين نيست که با آمپول بازي کند. صبح و عصر فيزيوتراپي کرد. امکان نداشت برسد. کريمي در فهرست 18 نفره هم نيست.