کاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با وجود احترامي که براي استقلاليها قائل هستيم اما خيلي دوست دارم اين تيم را شکست دهيم تا به 3 امتياز برسيم.


مهدي مهدويکيا در نشست خبري قبل از بازي با استقلال در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: خيلي دوست دارم در دربي 76 برنده بازي باشيم، با توجه به اينکه هر دو تيم پرطرفدار هستند، قطعا اين بازي بسيار حساس براي طرفين است.

به گزارش فارس،وي افزود: ما ميخواهيم به بالاي جدول برسيم و بايد به 3 امتياز اين بازي برسيم، عليرغم احترامي که براي استقلاليها قائل هستم اما 3 امتياز را ميخواهيم.

وي ادامه داد: اميدوارم بازي در يک فضاي خوب و جوانمردانه برگزار شود و قطعا هر دو تيم کار سختي دارند، خدا را شکر ميکنم مصدوميتم نيز برطرف شده و با رفع اين مشکل ميتوانم در خدمت تيم باشم.

مهدويکيا در خصوص رکوردش نيز گفت: اين رکوردها براي قبلا است و من به دنبال اين نيستم که بخواهم به خاطر اين رکوردها بازيام را تحت تاثير قرار دهم اما اميدوارم رکورد نباختنم از استقلال تکرار شود. من از هواداران ميخواهم از هرگونه حاشيه بپردازند و فقط تيم خود را حمايت کنند تا بازيکنان نيز تمرکز لازم را داشته باشند. دربي سالم و بيحاشيه قطعا زيباتر ميشود.

وي در پايان درباره نتيجه بازي نيز گفت: هدف همه ما برد است اما فوتبال قابل پيشبيني نيست، اميدوارم ما برنده اين بازي باشيم.