وطنخواه: پرسپوليس بهتر از استقلال بود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: وطنخواه: پرسپوليس بهتر از استقلال بود

نام واقعی
    به تو چــــــه
    استاتوس
    کریم آقای گل
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 851 بار در 248 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

وطنخواه: پرسپوليس بهتر از استقلال بود

بازيکن سابق پرسپوليس گفت: من اگر جاي قلعهنويي بودم با شرايطي که در جدول داشتيم محتاطتر بازي ميکرديم.

رضا وطنخواه در گفتوگو با خبرگزاري فارس، در مورد تساوي دربي 76 اظهار داشت: نيمه دوم بسيار بهتر از نيمه اول بوديم. من خودم سابقه حضور در دربي پايتخت را دارم و ميدانم حاشيهها چقدر تاثير گذار است. در گذشته اينقدر حاشيه وجود نداشت اما حالا شکل بازي تغيير کرده است و تيمها با احتياط بازي ميکنند.

وي ادامه داد: در نيمه دوم تيمها از حالت احتياطي خارج شده و بازي بهتري را بخصوص از پرسپوليس شاهد بوديم. پرسپوليس از لحاظ فني قويتر از استقلال ظاهر شد.

بازيکن سابق پرسپوليس در مورد داوري اظهار داشت: دو مورد در قضاوت داوري قهرماني وجود داشت. خطايي که روي محمد نوري انجام شد و خطاي پنالتي حقيقي گرفته نشد. داور پس از ادامه بازي به او اخطار دارد که اين جاي تعجب داشت.

وطنخواه عنوان کرد: حملات پرسپوليس بيش از استقلال بود. شايد اگر من هم جاي قلعه نويي بوديم محتاطتر بازي ميکردم چون تساوي هم براي آنها خوب بود و صدرنشين باقي ميماندند.

وي در مورد غيبت کريمي گفت: اگر او در زمين حضور داشت بازي بهتري را نظاره ميکرديم اما بازيکناني که جاي او بازي کردند تمام تلاش خود را انجام دادند.

بازيکن سابق پرسپوليس در مورد حضور يحيي گلمحمدي بر روي نيمکت پرسپوليس اظهار داشت: گلمحمدي از زماني که آمده بازيکنان با دل و جان کار ميکنند. به نظرم بهتر بود او به جاي مربيان خارجي از بازيکنان سابق پرسپوليس در کنار خود استفاده ميکرد. فکر ميکنم اگر پرسپوليس همين طور ادامه دهد ميتواند جزو سه تيم اول ليگ قرار بگيرد.

ویرایش توسط پسر - سرخ : 25th January 2013 در ساعت 19:32
    یحیی امپراطور

به نام او که پرسپولیس را آفرید

تا استقلال بی سرور نماند