پويول :مي خواهم تا چهل سالگي بازي کنم

پويول 34 ساله فوتبالش را در تيم اصلي بارسلونا در فصل 2000-1999 آغاز کرد و از تيم پايه اي بارسلونا به تيم اصلي آمد

عصر روز سه شنبه بود که سران بارسلونا در وب سايت رسمي اين باشگاه از تمديد رسمي قرارداد کارلس پويول، کاپيتان آبي اناري ها تا روز سي ام ژوئن سال 2016 خبر دادند. علاوه بر کارلس پويول و مدير برنامه هايش ، ساندرو روسل، رئيس باشگاه کاتالان، جوزپ ماريا بارتومئو،نايب رئيس بارسا و آندوني سوبي سارتا مدير ورزشي آبي اناري ها نيز در مراسم امضاي رسمي اين قرارداد حضور داشتند.

پويول بعد از تمديد قراردادش با بارسلونا در گفتگو با بارسا تي وي و وب سايت رسمي باشگاه بارسلونا گفت:« واقعا راضي و خوشحال هستم و احساس خوشبختي مي کنم . ايده و برنامه خودم ادامه حضور در اينجا بود. مي خواهم تا هرزماني که مي توانم ، فوتبالم را در بارسلونا ادامه دهم. از تلاش هايي که سران باشگاه انجام دادند واقعا متشکرم. تمديد قراردادم با بارسلونا واقعا مهم بود و مهمترين نکته اين است که به اين قرارداد پايبند بمانم.»

پويول در بخش ديگري از رازهاي جوان ماندنش در دنياي فوتبال صحبت کرد:« شرايط فيزيکي ام برايم خيلي مهم است و کاملا مي دانم که بايد در داخل و خارج از زمين از خودم به شدت مراقبت کنم. اين همان کاري است که به شدت براي انجام دادنش تلاش مي کنم.»

کارلس پويول در ادامه صحبت هايش در مورد آينده اش در دنياي فوتبال هم حرف زد و گفت:« بايد فصل به فصل به جلو پيش رفت ولي رويا و خواسته خود من اين است که تا سن 40 سالگي فوتبالم را دنبال کنم و در دنياي فوتبال باقي بمانم.»

پويول در حالي روز سه شنبه قراردادش با بارسا را به تمديد رساند که در روز 18 دسامبر، با سران باشگاه براي تمديد قراردادش به توافق شفاهي رسيده بود. قرارداد پيشين پويول با بارسلونا تا 30 ژوئن سال 2013 اعتبار داشت.

پويول 34 ساله فوتبالش را در تيم اصلي بارسلونا در فصل 2000-1999 آغاز کرد و از تيم پايه اي بارسلونا به تيم اصلي آمد. بعد از آن در ابتدا به عنوان مدافع سمت راست و سپس به عنوان مدافع مياني براي بارسلونا بازي کرد و توانست با پيراهن آبي و اناري بارسا نامش را در ميان بهترين مدافعان دنيا در سال هاي اخير مطرح کند. از سال 2004، پويول کاپيتان اول بارسلوناست و در طول اين مدت با اين تيم به سه قهرماني ليگ قهرمانان اروپا، پنج قهرماني در لاليگا، دو قهرماني در جام حذفي رسيد. او دومين بازيکن تاريخ باشگاه بارسلوناست که بيشترين بازيهاي رسمي را با پيراهن اين باشگاه برگزار کرده است.