در هر صورت انتظار داریم بازی خوبی مقابل فولاد انجام بدهیم. فولاد روی زمین خوب بازی میکند و فکر میکنم به همین خاطر شاهد یک بازی دیدنی خواهیم بود.


سايت گل- دو روز بعد از داربي پرحاشيه تهران، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه تیمش از همه لحاظ برای بازی با فولاد آماده است، گفت: به خاطر خستگی و غیبت چند بازیکنمان، در بازی مقابل فولاد تغییراتی در ترکیب خواهیم داشت.
به گزارش گل و به نقل از مهر، یحیی گلمحمدی در پایان تمرین روز یکشنبه پرسپولیس در خصوص بازی با فولاد ضمن بیان مطلب فوق گفت: بازی سختی با فولاد داریم زیرا آنها تیم جوان و باانگیزهای هستند. با توجه به اینکه جمعه یک بازی سنگین با استقلال انجام دادهایم، به نظرم به خاطر خستگی، مصدومیت و محرومیت بازیکنانمان تغییراتی در تیم خواهیم داشت.
وی همچنین ادامه داد: در هر صورت انتظار داریم بازی خوبی مقابل فولاد انجام بدهیم. فولاد روی زمین خوب بازی میکند و فکر میکنم به همین خاطر شاهد یک بازی دیدنی خواهیم بود.
سرمربی پرسپولیس در خصوص اينكه فولاد 15 هفته است در ليگ شکست نخورده، گفت: ما هم 7 هفته است که باختی نداشتهایم و روند خوبی را طی کردهایم. بازیکنان از همه لحاظ برای بازی با فولاد آماده هستند و تمرینات خوبی را هم برای این مسابقه در نظر گرفتهایم.
گلمحمدی در پایان گفت: بدون شک دیدار پرسپولیس و فولاد تقابل دو تیمی است که فوتبال بازی میکنند و به همین خاطر در انتظار یک بازی جذاب هستیم.