دروازه بان جدید باشگاه رئال مادرید در صحبت هایی اعلام کرده که به پرکردن و اشغال جایگاه کاسیاس فکر نمی کند و می خواهد روز به روز دقایقی برای بازی کردن فرصت بیابد

دیگو لوپس، دروازه بان جدید باشگاه رئال مادرید ساعاتی قبل در مراسم معارفه اش در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو شرکت کرد.

او در کنفرانس خبری اش از صحبت کردن در مورد تصمیم مورینیو برای نیمکت نشین کردن کاسیاس اجتناب کرد.
دراینجا می توانید متن صحبت های دیگو لوپس به نقل از آ.اس را بخوانید
*بازگشت به خانه: بازگشت به تیمم افتخار بزرگی است. همه چیز مثل آن زمانی است که تیم را ترک کرده بودم؛ چه از نظر تجهیزات کمپ و چه از نظر کارمندان تیم. من روز به روز، به اوج نزدیک می شوم

* پروسه انتقال به رئال: من با هیچ یک از مسئولان رئال صحبت نکرده بودم؛ این مدیربرنامه هایم بود که روند مذاکرات را پیش برد. حیف شد که از اینجا رفته بودم و حالا فرصت بزرگی در اختیار دارم. هیچ شکی برای بازگشت به رئال نداشتم. برای کار کردن و به کار گرفتن حداکثر توانم به اینجا آمده ام.

*قراردادی سه سال و نیمه: من به اشغال کردن جای کاسیاس فکر نمی کنم؛ بلکه روز به روز فکر می کنم و الان فکرم را روی بازی 4شنبه شب و به میدان رفتن برای دقایقی هم که شده متمرکز کرده ام. الان ما دو دروازه بان هستیم و باید شرایط را حل و فصل کنیم

*دروازه بان ثابت رئال: من به اینجا آمده ام تا تمام توانم را به کار بگیرم. اگر به سراغ من آمده اند، به خاطر چیزی بوده و من در شرایط ایده آلی برای بازی کردن هستم. به خودم اطمینان دارم. می خواهم همیشه بازی کنم ولی هدفم این است که به خوبی تمرین کنم تا بتوانم رقابت کنم و این به نفع تیم باشد

*مسئولیت: من بازیهای زیادی را در لالیگا و در اروپا برگزار کرده ام و یک دروازه بان ملی پوش هستم. از نقاط قوتم آگاهم و اگر رئالی ها چنین بازیکنی را به خدمت گرفته اند، به این خاطر است که به او اطمینان دارند

* بی احترامی به آدان: زمانی که یک سرمربی تغییری را اعمال می کند، باید به این تصمیم احترام گذاشت.ایکر تمام آنچه پیش رو داشته را به دست آورده ولی فوتبال، روز به روز است

*کاسیاس: من رابطه خیلی خوبی با کاسیاس دارم و این رابطه خوب را با وجود فاصله دوری که در این سالها داشتیم حفظ کرده ایم.من هر روز عملکرد رئال را دنبال نمی کردم و به همین خاطر نمی توانم در مورد فصلی که رئالی ها پشت سرگذاشتند،نظر بدهم

*بازیکنان باتجربه تیم پایه ای: در رئال به این بازیکنان ارزش زیادی داده می شود.

*سویا: نمی دانم که چرا حضورم در سویا طولانی تر نشد. الان صفحه برگشته و در رئال احساس خوشبختی می کنم

*ویکتور والدس: تصمیم او برای عدم تمدید قرارداد با بارسا، یک تصمیم فردی بود. او به باشگاهش این فرصت را داده تا به دنبال جانشین ایده الی برای او باشند. والدس یک دروازه بان حرفه ای است و تا زمانی که قراردادش به اتمام برسد، کارش را در بارسا انجام خواهد داد.