گزارش روز: زنگهای خطر در برنابئو؛ رونالدو یک کارت زرد دیگر تا محرومیت


ستاره پرتغالی اگر در بازی 4شنبه شب برنابئو کارت زردی دریافت کند در بازی برگشت غایب خواهد بودسایت گل- این روزها نگرانی خاصی در رختکن رئال مادرید وجود دارد و آن هم مربوط به کریستیانو رونالدوست.

اگر این ستاره پرتغالی در بازی 4شنبه شب رئال مادرید مقابل بارسلونا در دور رفت مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری کارت زردی را دریافت کند، از آنجا که تنها یک کارت زرد دیگر تا تکمیل کارتها و محرومیتش فاصله دارد، در بازی دور برگشت تیمش مقابل بارسا در نوکمپ غایب خواهد بود.
در رقابت های کوپا دل ری ، دریافت سه کارت زرد کافی است که یک بازیکن در بازی بعدی تیمش غایب باشد. و این درحالی است که رونالدو تا به اینجای رقابت ها دو کارت زرد از داوران گرفته
طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، اگر رونالدو یک کارت زرد دیگر دریافت کند، شانس برد رئال در بازی دور برگشت کوپا دل ری مقابل رئال مادرید کمرنگ خواهد شد. در 20 دیداری که رونالدو دراین فصل برای رئال گلزنی کرده، این تیم 15 بار به پیروزی رسیده. و این بدان معناست که در 75% از بازیهایی که رونالدو برای رئال به گل رسیده، این تیم به پیروزی رسیده. رونالدو در مجموع در 176 دیداری که با پیراهن رئال برگزار کرده، 180 گل به ثمر رسانده.