داوری: حضوردر تیم ملی فوتبال آرزوی من است/خردادماه درخدمت تیم کی روش هستم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: داوری: حضوردر تیم ملی فوتبال آرزوی من است/خردادماه درخدمت تیم کی روش هستم

 1. #1


  محل سکونت
  قزوین- بوئین زهرا- آراسنج
  نام واقعی
  هادی
  استاتوس
  پرسپولیس
  شغل و حرفه
  كارمند
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  3,485
  تشکر
  7,112
  تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک

  داوری: حضوردر تیم ملی فوتبال آرزوی من است/خردادماه درخدمت تیم کی روش هستم

  به گزارش خبرگزاری فارس، دانیال داوری دروازهبان 25 ساله تیم برانشوایگ، پیشتاز بوندسلیگای 2 آلمان از گزینههای نخست سنگربانی تیم ملی فوتبال ایران به شمار میرود. وی در مصاحبه با دویچهوله از دعوت به تیم ملی و وضعیت خود میگوید.

  * آقای داوری، موضوع سنگربانی احتمالی شما در تیم ملی فوتبال ایران از اخبار داغ فوتبال ایران در این روزهاست. از آخرین وضعیت دعوت فدراسیون فوتبال ایران از شما برای حضور در اردوی تدارکاتی تیم ملی ایران برای دیدار مقدماتی جام ملتهای آسیا در برابر تیم ملی لبنان در روز 18 بهمن تعریف کنید.

  داوری: تماس من با فدراسیون فوتبال ایران از طریق مدیر برنامههایم صورت گرفت. روز 5 بهمن دعوت رسمی مسئولین فوتبال ایران برای حضورم در ترکیب تیم ملی ایران در دیدار با لبنان (که در روز 18 بهمن برگزار میشود) به دستم رسید. من در روزهای گذشته چند دفعه با مربی دروازهبانان تیم ملی ایران و برخی دیگر از مقامات فدراسیون در تماس بودم. از این دعوت خیلی خوشحال شدم. اما فعلا با یک مشکل زمانی اساسی روبهرو هستم. فقط 2 روز بعد از بازی برای تیم ملی ایران باید با تیم باشگاهیام «آینتراخت برانشوایگ» در چارچوب دیدارهای هفته 21 بوندس لیگای دسته دوم آلمان در برابر تیم «فا.اف.ار. آلن» به میدان بروم. خیلی دوست داشتم دعوت به تیم ملی ایران را با وجود این محدودیت زمانی بپذیرم. خیلی در مورد حل این مشکل زمانی که همچنین با موقعیتهای پرواز بین ایران و آلمان و در نظر گرفتن استراحت لازم نیز همراه بود، فکر کردم. سرانجام متاسفانه به این نتیجه رسیدم که این کار به احتمال قوی عملی و منطقی نیست. امیدوارم برای دیدارهای بعدی دوباره به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شوم و تداخل تقویم بازیهای ملی با دیدارهای باشگاهی دیگر موجب ایجاد چنین محدودیتهایی زمانی برایم نشود.

  *اما شما اشاره کردید که اصولا تصمیم خود را گرفتهاید که پیراهن تیم ملی فوتبال ایران را بپوشید. آیا این نکته اساسی را نیز به طور شفاف به مسئولین فدراسیون و تیم ملی ایران گفتید تا سوء تفاهمی ایجاد نشود و مطبوعات داخل ایران به حرف و حدیثسازی بی مورد در این رابطه نپردازند؟


  - بله. من به آنها گفتم که با کمال میل در خدمت تیم ملی فوتبال ایران خواهم بود و این تصمیم اساسی را گرفتهام که برای این کشور بازی کنم. من در گفتوگو با مربی تیم ملی ایران به این مسئله تاکید کردم. حالا امیدوارم که باز هم دوباره به اردوی تیم ملی ایران دعوت شوم. ولی فعلا در مورد دعوتهای بعدی به تیم ملی خبری ندارم. دیدارهای سرنوشتساز ایران برای صعود به جام جهانی 2014 در خرداد ماه خواهد بود. من در این مقطع زمانی خوشبختانه هیچ محدودیت زمانی برای حضور در اردوی تیم ملی فوتبال ایران نخواهم داشت.

  *چگونه وضعیت و موضع فعلی خود را به اطلاع مسئولین تیم ملی فوتبال ایران رساندید؟ آیا آنها سرانجام توانستند وضعیت مشکل شما پیرامون حضور در دیدار روز 18 بهمن با لبنان را درک و در این خصوص ابراز تفاهم کنند؟


  - من شفاف این چالش را توضیح دادم که کمتر از 2 روز فاصله زمانی بین دیدار ایران با لبنان در تهران و برانشوایگ با آلن در آلمان مانع حفظ آمادگی من برای حضور در دیدار باشگاهی خواهد شد. این مسئله همچنین جایگاه من در تیم آینتراخت برانشوایگ را نیز به خطر خواهد انداخت و احتمال دارد که من به علت عدم برخوردار بودن از آمادگی مطلوب، ناگهان بر روی نیمکت ذخیره تیم قرار بگیرم. مربی هم یقینا حق دارد چنین تصمیمی بگیرد. پس ذخیرهنشین شدن من در تیم آینتراخت برانشوایگ در نهایت نه به سود تیم ملی فوتبال ایران خواهد بود و نه به نفع خود من.

  *برای کسانی که هنور شناخت و آگاهی کافی از شخص شما ندارند، لطفا از ریشه و نسبت خودتان با ایران تعریف کنید.


  - پدرم ایرانی است. من از زمان کودکی پاسپورت ایرانی دارم. تمام اقوام خانواده پدری من در ایران زندگی میکنند. من در سنین کودکی دفعات زیادی به ایران سفر کردم و به دیدار خانوادهام در آنجا رفتم.
  *جالب اینجاست که مادر شما لهستانی است اما خودتان در کشور آلمان متولد و بزرگ شدید. به این ترتیب شخصیت شما به طور عمیق با سه فرهنگ ایرانی، لهستانی و آلمانی شکل گرفته است. این سه ریشه متفاوت را چگونه با هم هماهنگ میکنید؟
  - بله، دقیقا. مادر من لهستانیتبار است و من در آلمان با سه فرهنگ متفاوت رشد کردهام. متاسفانه در دوران کودکی موفق به یاد گرفتن هر سه زبان نشدم. افسوس! واقعا از این موضوع ناراحتم. اما آشنایی از نزدیک با سه فرهنگ آلمانی، ایرانی و لهستانی بسیار جالب است. از «سه فرهنگی» بودنم خوشحالم. تماس با اعضای خانواده ایرانیام و همچنین با اقوام لهستانیام در کنار ارتباط با محیط آلمانی، افق دید من را وسیعتر میکند.

  *بار آخر چه زمانی در ایران بودید و تسلط شما به زبان فارسی در چه حد هست؟


  - 6 سال است که از آخرین سفرم به ایران میگذرد. زبان فارسی را روی هم رفته میفهمم. اما در حال حاضر صحبت به زبان فارسی هنوز برایم سخت است. اما برای حل این مشکل یک سال است که در شهر برانشوایگ در کلاسهای مخصوص فراگیری زبان فارسی شرکت میکنم و در این زمینه پیشرفت داشتهام. اگر این موقعیت برایم وجود داشته باشد که با فارسی زبانها بیشتر در تماس باشم، زبان فارسیام راه خواهد افتاد.

  *سال 2013 میلادی میتواند به فاز طلایی در دوران فعالیت شما به عنوان فوتبالیست حرفهای تبدیل شود. شما با تیم باشگاهیتان صدرنشین بوندسلیگای 2 آلمان هستید و در آستانه صعود به بوندسلیگای 1 قرار گرفتهاید. با تیم ملی فوتبال ایران نیز از موقعیت جدی راهیابی به جام جهانی 2014 برخوردارید.


  - صد درصد! بخت ما برای صعود به بوندسلیگای 1 در این سال بسیار مناسب است. همه توان خود را برای رسیدن به این هدف بزرگ متمرکز کردهایم. میخواهم در کسب این موفقیت و همچنین در صعود تیم ملی ایران به جام جهانی حتما سهیم باشم.

  *تا چه مقدار وضعیت و روند تیم فوتبال ملی ایران را در طول سالهای گذشته دنبال کردید؟


  - من مرتب نتایج تیم ملی ایران را پیگیری میکنم. همیشه دوست داشتم که ایران در جامهای جهانی حضور داشته باشد. به لیگ برتر ایران زیاد آشنا نیستم. خاطره فراموش نشدنی من تماشای دیدار ایران با پرتغال در جام جهانی 2006 آلمان از نزدیک بود. من در آن روز به عنوان طرفدار تیم ایران در ورزشگاه شهر فرانکفورت بودم و ملیپوشان ایران را تشویق کردم.

  *قابلیتها و خصوصیات ویژه دروازهبانیتان را به چه صورت میتوانید توصیف کنید؟


  - من دروازهبانی نیستم که تمایل کارهای نمایشی داشته باشم. سبک بازی من منطقی است. قابلیتهای فنی من در سطح بالاست. با هر دو پا توانایی شوتزنی دارم. در طراحی بازی به این شکل فعال هستم که با واکنشهای سریع، پرتابها و ضربههای کاشته از محوطه جریمه خودمان، مقدمه حرکتهای سرعتی و انتقالی را برای تیممان فراهم میکنم. به این طریق در بازیسازی تیم خود نقش فعال دارم. دفع به موقع سانترهای حریف و تشخیص صحیح روند بازی در لحظات بعدی، از دیگر قابلیتهای من است.

  *با توجه به کنارهگیری موقت مهدی رحمتی از سنگربانی تیم ملی فوتبال ایران، شما در حال حاضر بزرگترین امید برای ایجاد ثبات در وضعیت دروازهبانی تیم ملی فوتبال ایران هستید. در پایان چه پیامی برای طرفداران تیم ملی فوتبال ایران دارید؟


  - همانطور که گفتم من اصولا تصمیم گرفتهام که برای ایران به میدان بروم. حضور در تیم ملی فوتبال ایران همیشه آرزوی من بود. برایم خیلی تلخ است که نمیتوانم در بازی روز 18 بهمن ایران مقابل لبنان شرکت کنم. امیدوارم در بازی بعدی ایران که روز 2 فروردین در کویت مقابل تیم ملی کویت برگزار میشود، پیراهن تیم ملی فوتبال ایران را بر تن داشته باشم.
  <div style="text-align: center;">&nbsp;
  </div>

 2. 2 کاربر مقابل از emrah20062007 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  FaRsHaD_8 (30th January 2013), Milad criska (30th January 2013)

 3. #2


  محل سکونت
  بابلسر روستای اسلام آباد
  نام واقعی
  روح الله بخشی
  استاتوس
  تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
  شغل و حرفه
  كليه خدمات برق
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  9,574
  تشکر
  15,818
  تشکر شده 8,518 بار در 3,761 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 28 تاپیک
  بيخيالش


  هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن


  داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی


مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا