اختلافی که سر انجام سرباز کرد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: اختلافی که سر انجام سرباز کرد

نام واقعی
    mahsa
    استاتوس
    من پرسپولیس پرستم مرگ براستقلال وجوادنکونام
    شغل و حرفه
    رنگی کردن کیسه کشا
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 5,477 بار در 2,026 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

از مدت ها پیش در میان اهالی کشتی بحث اختلاف میان نایب رئیس کشتی (مورد حمایت وزارت ورزش ) و حجت الله خطیب سرپرست منصوب شده وزارت ورزش بر سر زبان ها بوده است

به گزارش
    گل gol.ir، اما هیچ کدام از دو طرف در مواجهه با رسانه ها در چند ماه گذشته علی رغم این مشکل در این زمینه گاف نمی دادند تا اینکه اخیرا خطیب بدون مشورت با رنگرز و اعضای هیات رئیسه اقدام به معرفی ابراهیم جوادی دارنده 4 مدال طلای جهان برای هیات رئیسه کنفدراسیون کشتی آسیا کرد و موضوعی که سر انجام رنگرز را وادار به واکنش کرده و او دیروز در گفت و گو با ایسنا گفت : « ابراهیم جوادی انتخاب حجتالله خطیب برای کاندیداتوری هیات رییسه کنفدراسیون کشتی آسیا بوده است ».
    وی افزود : « آقای خطیب راسا آقای جوادی را انتخاب کرده که البته تصمیمهایی در این سطح قاعدهای دارد که شکل آن باید رعایت شود چون جایگاه آن حائز اهمیت است. در موضوعاتی در این سطح باید از همه ظرفیتها بهرهمند شد ».
    رنگرز ادامه داد:« به عنوان عضو هیات رییسه فدراسیون کشتی در این زمینه با من صحبتی نشده است و فکر نمیکنم با بقیه دوستان هم صحبت شده باشد. البته من با آقای جوادی در رابطه با موضوعات مختلف صحبت کردهام ولی درباره این کاندیداتوری، آقای خطیب با من صحبتی نداشت ولی آقای جوادی بعد از گرفتن نامه خود برای پیگیری کارها و انجام نامهنگاریها با من صحبت و مشورت کرد».
    این در حالی است که برخی دیگر نیز از اعضای هیأت رئیسه فدراسیون کشتی نیز از این اقدام خطیب اظهار بی اطلاعی کرده بودند.
    اختلافات میان نایب رئیس و سرپرست فدراسیون در حالی است که کشتی ایران پس از درخشش بی سابقه فرنگی کاران در المپیک با مشکلات زیادی دست به گریبان است و اخیرا نیز موفق به حفظ محمد بنا موفق ترین مربی سال جاری ورزش ایران به اعتقاد بسیاری از کارشناسان نشد.
    این فدراسیون در حالی با مشکلات مالی عدیده نیز روبروست که در اسفند ماه باید میزبان رقابت های جام جهانی باشد.
    ویرایش توسط M@HS@_Antikise6 : 30th January 2013 در ساعت 13:54
    میدونم یه روز میری تو اسمونا تاکه ثابت کنی به همه ی اونا که سری ازتمام دنیا...

میگن دیوونه است
    اره دیوونه ام
    دیوونه ی پرسپولیس
    عاشقم عاشقی جرمه؟
    من متعصب ترین دختری ام که دیدین
    قرمزخونمه پرسپولیس جونمه
    مهدی تنها اسطوره ی من نیست شاهرگمه
    بازیکنام تنهابازیکنان سرخ پوش نیستن مثل خون تو رگمن
    افتخارمیکنم به داشتن بی انتهاترین عشق دنیاپرسپولیس

2. 3 کاربر مقابل از M@HS@_Antikise6 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali asghar sh (30th January 2013), Milad criska (30th January 2013), شــب تاب کوچولو (30th January 2013)