هافبک آلماني تيم فوتبال رئال مادريد در آستانه دربي با بارسا موسوم به الکلاسيکو بر ادامه همکاري با کهکشانيها تاکيد و آرزو کرد برنده الکلاسيکو شود.

مسعود اوزيل که در چند هفته گذشته و در مصاحبه با رسانههاي گوناگون بحث استمرار همکاري با سفيدپوشان را مورد تاکيد قرارداده، در گفتوگو با راديو مادريد اظهار داشت: قبل از هر چيز بايد گفت از بودن و همکاري با باشگاه بزرگي مثل رئال مادريد بسيار خوشحالم. هيچوقت اولين بازي که با پيراهن رئال انجام دادم، را از ياد نخواهم برد. دوست دارم همکاريام با رئال ادامه يابد. ميخواهم با اين تيم محبوب افتخارات جديدي را کسب کنم.

او ادامه داد: هميشه گفتهام و اکنون نيز تکرار ميکنم دوست دارم با پيراهن رئال، با فوتبال وداع کنم.

وي در مورد رويارويي چهارشنبه شب با بارسا (امشب) اظهار داشت: فينال سوپرجام با بارسا که حريف را شکست داديم و نيز غلبه بر بارسا در لاليگا فصل قبل را هيچوقت از ياد نخواهم برد. آرزو ميکنم در پايان بازي با بارسا نيز شاهد موفقيت تيمم باشم.

مصاف ياران اوزيل و بارسا امشب (چهارشنبه) ساعت 23:30 در ورزشگاه سانتياگوبرنابئو در مرحله نيمه نهايي جام حذفي انجام خواهد شد.