خبرگزاری پرسپولیس : تیم فوتبال پرسپولیس با چهار تغییر نسبت به داربی 76 به مصاف فولاد خوزستان رفته است.دیدار تیمهای فوتبال پرسپولیس و فولاد خوزستان در حالی آغاز شد که نزدیک 10 هزار نفر برای تماشای این بازی در ورزشگاه آزادی حضور یافتهاند.

هواداران پرسپولیس در زمان ورود "یحیی گلمحمدی" به زمین که مثل همیشه به تنهایی از رختکن وارد زمین میشود و روی نیمکت مینشیند به شدت سرمربی تیم خود را تشویق کردند.

تیم فوتبال پرسپولیس با یک ترکیب تقریبا جدید نسبت به بازیهای قبل وارد این بازی شده است. نیلسون، سید جلال حسینی، امیرحسین فشنگچی، محسن بنگر، حسین ماهینی، مهرداد پولادی، مارکو پروویچ، عادل کلاهکج، محمد نوری، هادی نوروزی و غلامرضا رضایی بازیکنان پرسپولیس در این بازی هستند.

نکته جالب در مورد ترکیب امروز پرسپولیس نیمکت نشینی کریم انصاری فرد، مهدی مهدوی کیا و علیرضا نورمحمدی است که در بازی گذشته برابر استقلال در ترکیب ثابت بودند.

در آن سو برای فولاد هم ارشاد یوسفی، عبدالله کرمی، امید خالدی، مهدی امیرآبادی، مهدی نوری، شهاب کرمی، بختیار رحمانی، اسماعیل شریفات، لوسیانو پریرا، آرش افشین و لئوناردو پادوانیت 11 بازیکن فولاد را تشکیل میدهند که در این بازی به وسیله حدود 300 هوادار خوزستانی حمایت میشوند.
پیش از آغاز بازی تماشاگران فولاد برعلیه تیم فوتبال پرسپولیس شعار دادند که این مسئله با واکنش شدید هواداران سرخ پوش مواجه شد.کارلوس کی روش، مارکار آقاجانیان و امید نمازی اعضای کادر فنی تیم ملی بزرگسالان به همراه فریدون اصفهانیان رییسه کمیته داوران بازی را از نزدیک تماشا می کنند.تصاویری از سفر ایرانپاک و مهراب شاهرخی پیشکسوتان مرحوم تیم فوتبال پرسپولیس در دستان بازیکنان پرسپولیس در هنگام ورود به زمین بود.

به مناسبت میلاد حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) پیش از آغاز بازی مراسمی برگزار شد.

اکثر بازیکنان فولاد پیش از آغاز بازی به سمت نیمکت پرسپولیس رفتند و با یحیی گلمحمدی و سایر نیمکتنشینان این تیم خوش و بش کردند.

در آن سو محسن بنگر، غلامرضا رضایی و عادل کلاهکج به سمت حسین فرکی رفتند و برای حضور در زمین از او رخصت طلبیدند.

همچنین یحیی گلمحمدی با دستیارانش به سمت نیمکت فولادیها رفتند و با آنها خوش و بش کردند.

پیش از آغاز بازی به خاطر درگذشت "رضا داودی" پیشکسوت فوتبال یک دقیقه سکوت اعلام شد و بازیکنان دو تیم هم در کنار زمین با گذاشتن گل در کنار عکسش یاد او را گرامی داشتند.

کارلوس کیروش به همراه تمامی دستیارانش از ابتدای بازی در ورزشگاه حضور داشت و در حال تماشای بازی است.

هواداران پرسپولیس سرمربی تیم ملی را تشویق کردند و علیه سرپرست استقلال و رییس دپارتمان داوری شعار دادند.

تماشاگران پرسپولیس در بازی مقابل فولاد،کارلوس کی روش را تشویق کردند. کی روش و دستیارانش از تماشاگران این بازی هستند.

از سوی دیگر؛تماشاگران پرسپولیس شعارهایی را علیه میرشاد ماجدی،سرپرست استقلال سر دادند.

ضمن اینکه این اتفاق علیه حسین عسگری،رییس دپارتمان داوری هم پس از صحنه مشکوک روی مهرداد پولادی در داخل محوطه جریمه تکرار شد.

آنها همچنین با کنایه نسبت به صدرنشینی استقلال شعار تبانی و داوری دادند.

*وقتی جواد خیابانی در حال رفتن به سمت جایگاه گزارشگران بود با هواداران عکس یادگاری انداخت و با لحن طنزآمیز لحظاتی را با آنها صحبت کرد.

*رئیس هیأت فوتبال استان تهران در جایگاه VIP ورزشگاه آزادی نظاره گر بازی دو تیم پرسپولیس و فولاد بود.

*همزمان با برگزاری بازی پرسپولیس و فولاد،تیم ملی ارتش هم در زمین شماره 2 آزادی تمرین داشتند که فرشاد احمدزاده و روح الله سیف اللهی از سرخپوشان در این اردو حضور دارند.