دستیار مورینیو در کنفرانس خبری به تمجید از واران و دیگو لوپس در این بازی پرداخت


با اتمام دیدار رئال مادرید و بارسلونا در دور رفت مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری که در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار می شد، آیتور کارانکا دستیار ژوزه مورینیو در سالن کنفرانس خبری شرکت کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد. او در جریان صحبت هایش به تمجید از عملکرد دو تا از بازیکنان تیمش یعنی واران و دیگو لوپس پرداخت.


دراینجا می توانید متن صحبت های کارانکا به گزارش آ.اس را مطالعه کنید:

* واران: برای شروع صحبت در مورد رافا باید بگویم که او بهتر از این نمی شد که کار کند. او یک شوت در چارچوب داشت که بازی را به تساوی کشاند. برای ادامه رشدش این فوق العاده است، چون ذهنی متمرکز نیز دارد. با تیمی که ما در ابتدای مسابقه رودررویمان می دیدیم همه بازیکنان تیم واقعا خوب بودند. ما از بازی ای که انجام دادیم واقعا راضی هستیم.

*آدان یا دیگو لوپس ؟ در بازی با مالاگا آدان به کاسیاس ترجیح داده شد ولی در بازی با بارسا خبری از آدان نبود: از آن چیزی که شما می گوئید یک ماه می گذرد و الان هم اوضاع به همین ترتیب است. این تصمیم مورینیو است. باید یکی از این دو را برگزید و تجربه و آرامش دیگو برای ما کاری کرد که اشتباه نکنیم ولی ما به آنتونیو هم اعتقاد داریم. از الان تا پایان فصل وقت برای انتخاب دروازه بان تیم زیاد داریم.

*این تساوی طعم برد داشت؟: عملکرد فوق العاده ای را از تمام تیم شاهد بودیم، چون خیلی از بازیکنان خارج از پست های اصلی شان بازی می کردند.برای آماده کردن خودمان برای بازی برگشت زمان داریم ولی تیم ما واقعا خوب کار کرد

* وقتی بازی 1-0 بود، بارسا کم کاری کرد؟ : درآن زمان هر دو تیم موقعیت هایی داشتند و برای تماشاگران، اتمام بازی با نتیجه 1-1 یک نتیجه کم گل بود. هر دو تیم فرصت هایی داشتند،وقتی بازی 1-0 بود هم ما فرصت هایی داشتیم. کاملا شانه به شانه و برابر بود ولی در لالیگا ما لغزش های زیادی داریم. فاصله واقعی میان دو تیم وقتی باهم روبرو می شویم مشخص می شود. این دو تیم واقعا رقابت شانه به شانه ای دارند.