گلمحمدی در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس پس از اعلام اسامی تیم ملی ایران اظهار داشت: محمد نوری، رضا حقیقی و کریم انصاریفرد بازیکنانی هستند که لیاقت حضور در تیم ملی را دارند. هرچند به نظر کیروش احترام میگذارم ولی به شخصه از دعوت نشدن سه بازیکن پرسپولیس متعجبم.


وی افزود: نوری بهترین روزهای فوتبالی خود را با پاس گلهای زیبا و گلهای حساسش پشت سر میگذارد، او به عنوان یک بازیساز، این روزها بهترین فرم خود را دارد.


گلمحمدی ادامه داد: به طور یقین رضا حقیقی نیز بازیکنی جوان و بسیار جنگنده است که میتوانست جزو بازیکنان ملیپوش باشد، اصلاً نوری و حقیقی جزو بهترینهای دربی 76 بودند که جایشان در لیست ملی خالی است.


گلمحمدی خاطرنشان کرد: با توجه به سن و سال حقیقی او میتوانست به تیم ملی کمک کند اما نظر نهایی را در این باره کیروش میدهد.


سرمربی پرسپولیس در حمایت از کریم انصاریفرد نیز گفت: به نظر من انصاریفرد بازیکنی نیست که بتوان به خاطر گل نزدن در چند بازی به سادگی از کنار او گذشت. انصاریفرد بازیکن تاکتیکی است هرچند که من ایمان دارم این بازیکنان حق خود را میگیرند و به تیم ملی دعوت میشوند.


وی افزود: واقعاً از دعوت غلامرضا رضایی که در هفتههای اخیر بسیار خوب ظاهر شد خوشحالم. بعد از آن مصدومیت بد در نیمفصل اول، رضایی در چند بازی اخیر 3 گل برای پرسپولیس زد، 2 پاس گل داد و 2 پنالتی گرفت و 2 پنالتی هم بر روی او اعلام نشد. او در فرم ایدهآلی است و برایش آرزوی موفقیت میکنم.


وی در پایان گفت: در کل هیچ چیزی از ارزش بازیکنان ما کم نمیشود و من به همه آنها افتخار میکنم.