اماني:تساوي با استقلال حکم برد دارد


قائم مقام باشگاه راهآهن گفت: براي برد مقابل استقلال قرار خواهيم گرفت اما کسب تساوي هم براي ما حکم برد دارد.


کاظم اماني در گفتوگو با خبرنگار فارس، در خصوص ديدار تيم راه آهن مقابل استقلال عنوان کرد: با توجه به امتيازاتي که از دست داديم ديدار سختي با استقلال خواهيم داشت. دو سه روز تمرينات خوبي پشت سر گذاشتيم و روحيه بازيکنان بالا است. امتياز گرفتن از استقلال دور از دسترس نيست. ما براي کسب پيروزي پا به ميدان ميگذاريم اما يک امتياز هم از استقلال در آزادي حکم برد براي ما دارد.

وي با اشاره به اينکه راه آهن در هفتههاي گذشته نتوانسته امتيازات لازم را کسب کند، خاطرنشان کرد: ما خوب بازي ميکنيم اما توپهايمان به گل تبديل نميشود. 6-7 امتياز را به علت اينکه مهاجمانمان توپ را به گل تبديل نميکردند، از دست داديم. اميدوارم ناکاميهاي گذشته فراموش شود و بتوانيم در آينده جبران کنيم.

قائم مقام باشگاه راه آهن در خصوص غيبت جواد نکونام و مجتبي جباري در ديدار برابر اين تيم، يادآور شد: استقلال بازيکنان توانمند زيادي دارد. يک تيم در زمين دارد و يک تيم خارج از زمين. نبايد اسم بازيکنان استرسي براي ما به وجود آورد. بازيکنان با انگيزه بالا برابر اين تيم قرار خواهند گرفت. تمام بازيکنان استقلال در يک سطح هستند.

اماني در خصوص اينکه کارلوس کيروش بازيکني را از راهآهن به تيم ملي دعوت نکرده، يادآور شد: دوست داشتيم ما هم در تيم ملي بازيکن داشته باشيم. اميدوارم تيم ملي با هر بازيکني که به ميدان ميرود امتيازات لازم را کسب کند. اخيرا نتايج تيم ملي کام مردم را تلخ کرده و بايد اين نتايج را جبران کند.

وي ادامه داد: بايد جداي از ميدان دادن به بازيکنان باتجربه از بازيکنان جوان و آيندهدار هم استفاده کرد. به هر حال به نظر کارلوس کيروش احترام ميگذاريم و آرزوي موفقيت براي تيم ملي را داريم.