حمايت عسگري از داوران مسالهساز ميشود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: حمايت عسگري از داوران مسالهساز ميشود

نام واقعی
    ..نسیم...
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 958 بار در 369 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 44 تاپیک

حمايت عسگري از داوران مسالهساز ميشود

امير عابديني درباره ماندن يا نماندنش در داماش به عنوان مديرعامل گفت: قراردادم با باشگاه آخر بهمن به پايان ميرسد، ولي من از يک ماه قبلش اعلام کردم تصميم خودم را گرفتهام، اما برخي از دوستان که هيچ ربطي هم به داماش ندارند، اصرار دارند که تا زمان مجمع در داماش بمانم. اکنون دوران سخت و دردآوري را ميگذرانم که هرگز باورش را نمي کردم.

به گزارش ايسنا ، عابديني شنبه بعدازظهر جلسهاي را با علي کفاشيان، رييس فدراسيون فوتبال برگزار کرد. وي درباره اين جلسه گفت: فيلم چند بازي را به خدمت آقاي کفاشيان بردم تا اشتباههاي داوري آنها را نشان دهم. حسين عسگري هم به جمع ما اضافه شد تا صحنهها را ببيند، اما ايشان منکر نظر همه کارشناسان داوري شد. به آقاي عسگري گفتم که حمايتش از داوران مساله ساز ميشود. من اصلا معنا و مفهوم اتفاقات رخ داده را نميدانم، چرا اين همه اشتباه داوري عليه ما رخ ميدهد؟

وي ادامه داد: به آقاي عسگري گفتم که معناي اين همه اشتباه را نميدانم، ولي ايشان گفت که داوران هيچ اشتباهي نکردهاند و همه تصميمهايشان درست بوده است. گفتم که گويا آقاي عسگري اعتقاد، ايمان و صداقت را کاملا از دست داده است، چون چيزي را که آشکارا ميبيند، انکار مي کند و تصور ميکند که نظرش بر همه کارشناسان غالب است.

کفاشيان چندي پيش از علاقهاش براي کانديداتوري رياست AFC خبر داده بود. عابديني در اين رابطه گفت: اين که يک ايراني در راس AFC باشد براي فوتبال ايران بسيار خوب است، اما کفاشيان تا زماني که هست بايد اصلاحات لازم را در فوتبال ايران انجام دهد و آرامش را به جامعه فوتبال برگرداند تا قدرت خود را به رخ آسيا بکشد.

2. 2 کاربر مقابل از *sun Girl* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FaRsHaD_8 (3rd February 2013), گل آقا (3rd February 2013)

نام واقعی
    عباس زارعی
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Argentina
    تشکر شده 1,443 بار در 723 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    من بعضی از داوریهای عسکری را یادم هست سوت اشتباه میزد و بعد هم اشتباهش را قبول نداشت مثل الان که اشتباه داوران را انکار میکند