دروازهبان برزيلي پرسپوليس که به لطف درخششاش در بازيهاي اخير پرسپوليس چند روزي ميهمان باشگاه براي گشت و گذار و تفريح در کيش بود، با يک روز تاخير به اردوي سرخپوشان ملحق خواهد شد،تسليت مليپوشان به ماهيني
حسين ماهيني، مدافع مليپوش پرسپوليس که روز پنجشنبه در سوگ پدربزرگ خود نشست، بعد از غيبت در تمرين روز جمعه تيمملي، صبح ديروز در محل کمپ تيمملي حاضر شد و پا به پاي سرخپوشان تمرين کرد. بازيکنان مليپوش کشورمان به محض ديدن ماهيني به سمت او رفته و اين مصيبت را به او تسليت گفتند. گفتني است که مراسم ختم و يادبود مرحوم رمضان ماهيني که از بازيکنان سابق تيم شاهين(خليج) بوشهر بود، امروز در بوشهر برگزار خواهد شد. روزنامه 90 نيز به نوبه خود اين مصيبت را به حسين ماهيني و خانواده او تسليت ميگويد.

نيلسون از کيش به کرج ميرود
دروازهبان برزيلي پرسپوليس که به لطف درخششاش در بازيهاي اخير پرسپوليس چند روزي ميهمان باشگاه براي گشت و گذار و تفريح در کيش بود، با يک روز تاخير به اردوي سرخپوشان ملحق خواهد شد، به همين دليل بود که نيلسون صبح ديروز پرسپوليسيها را در سفر به کرج همراهي نکرد، اما قرار بود در آخرين ساعات ديشب و بعد از پرواز به تهران مستقيما مسافت 40 دقيقهاي تهران – کرج را طي کرده و خود را به گلمحمدي معرفي کند.

رويانيان فيلم «دهنمکي» را ميبيند
اين روزها جشنواره فجر در حال برگزاري است و اهالي فوتبال نيز هر کدام به فراخور حال خود با حضور در اين جشنواره فيلمهاي منتخب و مورد نظر خود را نظاره ميکنند. پس از حضور علي فتحالهزاده در فيلم «آسمان زرد کم عمق» که حتي شايعه شد به خاطر تهيهکنندگي او در اين فيلم براي تماشايش راهي برج ميلاد شده، محمد رويانيان هم قرار است سري به برج ميلاد زده و حضور در جمع سينما رسانهايها را تجربه کند.
طبق هماهنگيهاي صورت گرفته محمد رويانيان قرار است روز سهشنبه هفته جاري 17 بهمن براي تماشاي فيلم رسوايي، اثر مسعود دهنمکي در سينما رسانه حاضر شود. شنيده ميشود جواد نکونام بعد از بازي تيمملي مقابل لبنان يعني در روز پنجشنبه در 2 سانس 15/16 و 30/19 راهي برج ميلاد خواهد شد.
نتيجهگيري 90: خدا کند سردار هوس نکند بعد از فوتبال سراغ سينما برود.

زوج بنگر- نورمحمدي مقابل نفت
احتمال بالاي حضور سيدجلال حسيني در ترکيب تيمملي مقابل لبنان، شانس نورمحمدي و بنگر را براي تشکيل زوج مياني خط دفاعي پرسپوليس در ديدار با نفت تهران افزايش خواهد داد. همانطور که ميدانيد تيمملي کشورمان عصر روز چهارشنبه به مصاف لبنان ميرود و پرسپوليس هم روز شنبه در تهران پذيراي نفت تهران است. از اين رو در صورت قرار گرفتن سيدجلال حسيني در ترکيب ثابت کيروش بعيد است که گلمحمدي در فاصله کمتر از 72 ساعت اين مدافع را در ترکيب اصلي پرسپوليس قرار دهد. مگر اين که خود سيدجلال مشکلي از بابت خستگي يا گرفتگي عضلات نداشته باشد. در مجموع به نظر ميرسد با توجه به حضور ثابت اين مدافع در ترکيب تيمملي مقابل لبنان، بنگر و نورمحمدي اين شانس را داشته باشند تا پس از مدتها زوج مياني خط دفاعي پرسپوليس را تشکيل دهند. حال به نظر شما اين زوج ميتواند زوج موفقي در مرکز خط دفاعي پرسپوليس باشد؟
نتيجهگيري 90: با توجه با ناهماهنگي اين دو نفر خوش به حال مهاجمان نفت ميشود.
توصيه گلمحمدي به سرخپوشان
بازيکن پرسپوليس پس از حضور در کرج در محلي که پيشتر براي آنها در نظر گرفته شده بود استقرار پيدا کرده و پس از صرف ناهار به استراحت پرداختند. گلمحمدي ضمن صرف ناهار به شاگردانش تاکيد کرد فقط به استراحت پرداخته و از تماشاي تلويزيون يا گفتوگو با تلفن همراه پرهيز کنند، چرا که آيتمهاي سخت و سنگيني را براي نوبت تمريني عصر آنها در نظر گرفته است.
گفتني است به هنگام حضور سرخپوشان در کرج رضا نورمحمدي و رضا محمدي مدافع و دروازهبان پرسپوليس که ساکن شهر کرج هستند نيز به جمع اردونشينها ملحق شدند.
پرسپوليسيها طبق اعلام قبلي گلمحمدي تمرين سنگيني را عصر ديروز انجام دادند.