هاجم باسابقه ساحل عاج که به ازاي هر بازي در ترکيه 80ميليون تومان دستمزد ميگيرد، گفت: به خود ميبالم عضو گالاتاسراي هستم.

ديديه دروگبا عصر روز جمعه به گرمي مورد استقبال هواداران گالاتاسراي قرار گرفت. هزاران نفر که براي ديدار با وي به فرودگاه شهر استانبول رفتند، با سردادن شعارهايي براي حمايت از حضور اين مهاجم با تجربه استقبال کردند.

به گزارش فارس،گلزن سابق چلسي که به مدت شش ماه در تيم شانگهاي شنهوا چين بازي کرد، پس از همراهي تيم کشورش در رقابتهاي جام ملتهاي آفريقا وارد خاک ترکيه شد تا فعاليتش را با گالاتاسراي شروع کند.

وي که قراردادي 18 ماهه با اين باشگاه معروف در ماه ژانويه امضا کرد، قرار است به ازاي انجام هر بازي 15 هزار يورو (حدود 80 ميليون تومان ) دستمزد دريافت کند.

دروگبا گفت: از اين همه شور و شوق و محبتي که هواداران گالاتاسراي به من دارند، خوشحال هستم و تشکر ميکنم. به خود ميبالم که عضوي از تيم شدهام. انتظار اين همه لطف نسبت به خودم را نداشتم. با اين شور و هيجان به خود ميگويم مسئوليتي سنگين بر دوش گرفته که بايد به انجام برسانم. به باشگاه و هواداران قول ميدهم با تمام وجود براي کسب موفقيت تلاش کنم.

گالاتاسراي همچنين وسلي اسنايدر، هافبک تيم ملي هلند را در پنجره زمستاني از اينترميلان جذب کرد.