مهدوي كيا با گل محمدي هم رفيق است و هم به عنوان بازيكن با او كار مي كند. فقط كمي كمردرد دارد كه اگر خوب شود مثل هميشه به تركيب برمي گردد و براي پرسپوليس بازي مي كند
سایت گل - سيدجلال حسيني بعد از يك بازي استراحت حالا خود را اماده بازي مقابل گهر مي كند.
سيدجلال حسيني درباره شرايط پرسپوليس مي گويد:« شرايط بد نيست. بازي خوبي روبروي نفت انجام نداديم اما براي بازي عقب افتاده مقابل گهر بايد حواسمان را جمع كنيم. گهر چيزي براي از دست دادن ندارد. مي آيد تا از ما سه امتياز را بگيرد. ما بايد تمركز كنيم و بهترين بازي مان را به نمايش بگذاريم و مثل بازي با نفت نباشيم. مقابل نفتف تاكتيك هايي كه بايد اجرا مي كرديم را نكرديم. البته من بازي نكردم اما وقتي يك تيم نتيجه نمي گيرد همه در اين عدم نتيجه گيري نقش دارند. ما بدشانس هستيم و موقعيت هاي ما گل نمي شود. اگر گل بزنيم در شرايط روحي بهتري قرار مي گيريم و مي توانيم اميدوار باشيم به روزهاي آينده»
سيدجلال حسيني بعد از مدتها در بازي مقابل نفت استراحت كرد و به ميدان نرفت. سيدجلال در اين باره مي گويد:« فكر مي كنم كه 3، 4 سال بود استراحت نكرده بودم . به جز بازي با ملوان كه محروم بودم در بقيه بازيها بازي كردم . حالا هم بعد از استراحت آماده ام براي بازي با گهر»
سيدجلال درباره شايعه اعتراض مهدوي كيا به نيمكت نشيني مي گويد:« فكر نكنم اينطور باشد. مهدي فوتباليست باشخصيتي است و وصله اعتراض به نيمكت نشيني يا ناراحتي به او نمي چسبد. او هميشه گفته خيلي مواقع در آلمان مشكلاتي داشته اما با پشتكار به آنها غلبه كرده. مهدوي كيا با گل محمدي هم رفيق است و هم به عنوان بازيكن با او كار مي كند. فقط كمي كمردرد دارد كه اگر خوب شود مثل هميشه به تركيب برمي گردد و براي پرسپوليس بازي مي كند. او با تمام وجودش در اختيار تيم است و نهايت تلاش خود را براي موفقيت پرسپوليس به كار مي بندد»
سيدجلال درباره بازي تيم ملي مقابل لبنان مي گويد:« تيم ملي يك بازي خوب انجام داد و يك برد شيرين هم كسب كرد. ما از لبنان انتقام گرفتيم و توانستيم جبران كنيم ان باخت چند ماه پيش را. البته در اين بين بايد از هواداراني تشكر كنم كه امدند به ورزشگاه و ما را تشويق كردند. تماشاگران براي ما سنگ تمام گذاشتند و از ما حمايت كردند تا يك روز خوب فوتبالي را رقم بزنيم»
سيدجلال درباره اينكه دژاگه يك سرو گردن از آسيا بالاتر است مي گويد:« اشكان با اينكه از انور مي آيد اما با قلبش براي تيم ملي بازي مي كند و جان و دلش را مي گذارد براي موفقيت تيم ملي. درست مثل ساير بازيكنان كه براي تيم ملي تلاش مي كنند. در يك تيم 11 نفر بازي مي كنند و 7 نفر يا بيشتر ذخيره هستند. نمي شود گفت فلان بازيكن بهتر از بقيه است چرا كه همه براي موفقيت تيم ملي تلاش مي كنند.»