حسين کعبي ميگويد در زمان کاسيميرو تمرين نميکرديم و فقط ميخورديم و ميخوابيديم و بعد هم مسابقه ميداديم!

هافبک تيم فوتبال نفت آبادان اظهار کرد: به نظرم بعد از آمدن فيروزي، تيممان بسيار بهتر از قبل کار ميکند و تمرينات بسيار خوبي در اين مدت داشتهايم.

وي افزود: البته کاسيميرو هم براي تيم زحمت کشيد ولي به نظرم کارايي فيروزي بهتر است. تيم ما قبلا نميتوانست چهارچوب را ببيند ولي اکنون ميتواند در هر بازي چند موقعيت گل را به وجود آورد. در کل شرايطمان بهتر شده است.

به نقل از ايسنا ، کعبي در ادامه درباره آينده نفت خاطرنشان کرد: با توجه به شرايطي که تيم دارد، خداوند بسيار ما را دوست دارد چرا که با وجود اين که ما طي هفتههاي اخير نتايج لازم را به دست نياوردهايم، تيمهاي بالاي سر ما نيز نتيجه نگرفتهاند وگرنه در غير اين صورت بايد از ديدارهاي گذشته، تيممان را سقوط کرده مي دانستيم.

وي افزود: ما هنوز شانس و اميد ماندن در ليگ برتر را داريم. 9 ديدار ديگر تا پايان رقابتها باقي مانده است. شايد شرايط سخت باشد ولي مطمئن باشيد در فوتبال به ويژه فوتبال ايران هيچ چيز قابل پيشبيني نيست.

وي ادامه داد: بازيکنانمان خيلي تحت فشار هستند و باوجود اين که در تمرينات بسيار روي چارچوب کار ميکنيم اما متاسفانه در بازي نميتوانيم از توپي که بهترين فرصت براي گلزني است، استفاده کنيم.

بازيکن تيم فوتبال نفت آبادان عنوان کرد: متاسفانه اين اتفاقات در چند بازي است که براي ما به وجود ميآيد و توپهايمان وارد دروازه حريفان نميشود. به نظرم تيم ما خوب بازي ميکند اما به بازي خوب امتياز نميدهند.

کعبي درباره مديرعامل جديد اين باشگاه گفت: قبلا با گودرزي کار نکردهايم ولي با توجه به شنيدهها، گودرزي مدير خوبي است. اميدوارم او به تيم کمک کند تا در ليگ برتر حفظ شود؛ اگرچه شايد شرايط سخت باشد. بازيکنان تيم هنوز به ماندن در ليگ برتر اميد دارند و اين انگيزه را دارند که به حفظ تيم در ليگ کمک کنند.

وي در پايان درباره ديدار آينده تيمش گفت: در آبادان به مصاف آلومينيوم ميرويم و به نظرم هر بازي براي ما حکم فينال است و اين ديدار هم براي ما سخت خواهد بود.