سرمربی پرتغالی رئال بازی منچسترمقابل اورتون را از نزدیک تماشا کرد

سایت گل- ژوزه مورینیو ، سرمربی پرتغالی باشگاه رئال مادرید روز یکشنبه در انگلستان و در شهر منچستر حضور داشت تا بازی منچستریونایتد مقابل اورتون از سری بازی های این هفته لیگ برتر را از نزدیک تماشا کند تا عملکرد حریف بعدی تیمش در لیگ قهرمانان اروپا را زیر ذره بین بگیرد. یونایتد در این بازی با برد 0-2 و با صدرنشینی قاطعانه در رقابت های لیگ برتر، به مادرید سفر خواهد کرد تا روز 4 شنبه در ورزشگاه سانتیاگو برنابئوی شهر مادرید مقابل شاگردان مورینیو صف ارایی کند.
مورینیو عملکرد منچستری را تماشا کرد که احتمالا، چند روز دیگر با ترکیب و ساختار مشابهی در برنابئو و مقابل شاگردانش به میدان خواهند رفت؛ چرا که سر الکس فرگوسن در این بازی از سری بازی های لیگ برتر نه به روبین فان پرسی، گلزن هلندی تیمش استراحت داده بود و نه وین رونی را روی نیمکت ذخیره ها قرار داده بود و این در حالی است که انتظار می رود که این دو مهاجم اصلی یونایتدی ها ، 4شنبه شب نیز برای تیمشان بازی کنند؛ آن هم در حالی که آنها در بازی با اورتون نیز در زمین حاضر بودند و دراین بازی تنها ریو فردیناند و کریک کار را از روی نیمکت ذخیره ها آغاز کردند.

این سومین باری است که سرمربی تیم مادریدی برای زیر ذره بین گرفتن عملکرد منچستریونایتد به انگلیس سفر کرده است. او پیش از این نیز بازی های یونایتد مقابل سیتی و لیورپول را نیز از نزدیک تماشا کرده بود و در هر سه این بازی ها، شاگردان فرگوسن به پیروزی رسیده بودند.
در پایان این بازی، سر الکس فرگوسن در گفت و گو با خبرنگاران در انتظار بازی حساس و جذابی که انتظار هواداران را می کشد گفت:« منچستریونایتد – رئال مادرید بازی ای است که همه منتظر تماشایش هستند. دنیا به سایر بازی های لیگ قهرمانان اروپا بسته نیست و به همین خاطر امیدواریم که بتوانیم به دنیا آن چیزی که انتظارش را می کشند را ارائه کنیم.»
او در مورد سر الکس فرگوسن، سرمربی تیم حریف هم گفت:« من افتخار می کنم که دوست او هستم؛ چون او یکی از مهمترین افراد در دنیای فوتبال است و مهمتر از آن، به این خاطر که او انسان خیلی خوبی است. همیشه رابطه فوق العاده ای با او داشته ام و از این بابت احساس غرور می کنم.»