براي پيروزي بر يونايتد از جان مايه ميگذاريم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: براي پيروزي بر يونايتد از جان مايه ميگذاريم

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 19,298 بار در 5,901 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

براي پيروزي بر يونايتد از جان مايه ميگذاريم

مهاجم آرژانتيني رئالمادريد به پيروزي در ديدار با منچستريونايتد خوشبين است. او از انگيزه بالاي خود و هم تيميهايش سخن گفت.

رئالمادريد در دور رفت حساسترين بازي مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب در سانتياگو برنابئو به مصاف منچستريونايتد ميرود.

به گزارش ايسنا،گونسالو هيگوآين به پيروزي برابر شاگردان فرگوسن اميدوار است: "بدون شک براي پيروزي از جان مايه خواهيم گذاشت. هدف اصلي رئال خوشحال کردن تماشاگران در سانتياگوبرنابئو است. منچستريونايتد حريف سختي است اما از نظر فردي به حريف برتري داريم و ميتوانيم آنها را به زحمت بيندازيم."

مهاجم آرژانتيني رئالمادريد افزود: "هدف رئال زدن گل و بسته نگه داشتن دروازهاش است؛ چرا که ميدانيم زدن گل در خانه حريف بسيار مهم است. بدون شک رئال براي پيروزي دست به هر کاري خواهد زد. از تماشاگران ميخواهيم با حضور در ورزشگاه به بهترين نحو از تيم حمايت کنند. منچستريونايتد همواره از تيمهاي مدعي در ليگ قهرمانان اروپا بوده است. برابر اين تيم بايد در بهترين حالت خود ظاهر شد."

هيگوآين در فصل جاري در بيشتر بازيها نيمکتنشين بود و نتوانست همچون فصل گذشته عملکرد خوبي داشته باشد، با اين حال نميخواهد از تيم محبوبش جدا شود: "وقتي به رئال آمدم، سن و سال زيادي نداشتم. شش سال است که در سانتياگوبرنابئو توپ ميزنم. ميتوانم بگويم که الان عشق به رئال در درونم وجود آمده است. رابطه خوبي با تماشاگران، بازيکنان و سران باشگاه دارم. اين احساس خوبي است. از فکر کردن درباره خودم بيزارم. نميخواهم مصلحت خودم را به تيم ترجيح دهم. با اين حال براي قرار گرفتن در ترکيب اصلي خواهيم جنگيد. تلاش ميکنم تا روز به روز سطح کيفي خود را بالا ببرم. پدرم حامي اصليام بوده است. اگرچه پست بازي ما با هم متفاوت بود اما او همواره از من حمايت کرده و چيزهاي زيادي را به من ياد داده است."

Say something new

I have nothing left
    I can't face the dark without you
    There's nothing left to lose
    The fighting never ends
    I can't face the dark without you

2. 4 کاربر مقابل از Mohammadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

FaRsHaD_8 (12th February 2013), Milad criska (12th February 2013), San Iker (12th February 2013), SaRa-MoHsEn (12th February 2013)