به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان در مورد مذاکره با مسولان آث.میلان، گفت: با توجه به سفری که به میلان و مذاکراتی که با گالیانی و دیگر مدیران باشگاه داشتیم و صحبتهای صورت گرفته در جریان سفر فرانکو بارهسی به ایران، فصل تازهای در پرسپولیس در حال شکلگیری است که در جریان آن تلاش میکنیم بین دو باشگاه پرسپولیس و میلان همکاریهای گوناگونی در حوزههای مختلف شکل بگیرد.

وی افزود: مذاکرات در حال انجام است و به زودی به مرحله اجرا خواهد رسید. از جمله مواردی که در این مذاکرات بررسی میشود، همکاری رسمی آکادمیهای فوتبال دو باشگاه است. به طور حتم آ.ث.میلان به عنوان باشگاهی پیشرو در فوتبال دنیا تجارب بسیاری در این زمینه دارد. از سوی دیگر از اهداف باشگاه پرسپولیس انجام اقدامات زیربنایی است که توسعه آکادمی فوتبال جزو آن خواهد بود.

مدیر عامل پرسپولیس، تصریح کرد: در همین ارتباط برخی از مدیران ارشد باشگاه میلان آمادگی خود برای سفر به تهران و انجام مذاکرات را به ما اعلام داشتهاند. بر این اساس، سفر این گروه در زمانی که مشخص خواهد شد صورت میگیرد.
رویانیان درباره احتمال برگزاری بازی پرسپولیس با ستارهگان میلان گفت: تیم پیشکسوتان میلان متشکل از ستارههای سابق این تیم که اکثر آنها از بازیکنان یک دهه اخیر این باشگاه و تیمهای مطرح جهان هستند حاضر شدهاند سفری به تهران داشته باشند. این موضوع در حال مذاکره است و در صورت توافق نهایی رسمی میشود.
محمد رویانیان درباره ملاقات با رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا افزود: رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا پیرو ملاقات و مذاکراتی که با آقای مارکو برولی نایب فدراسیون فوتبال ایتالیا داشتیم و به منظور توسعه همکاریها به صورت کتبی و رسمی از بنده و مدیران باشگاه پرسپولیس برای انجام سفر مجدد به ایتالیا دعوت کردند. این دعوت به منظور مذاکرات تکمیلی با او و برای انجام همکاریها صورت گرفته است که برنامه این سفر در آینده مشخص خواهد شد.