فرگوسن(1): رونالدو در رئال شکوفا شده؛ او ومسی بهترین های دنیا هستند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: فرگوسن(1): رونالدو در رئال شکوفا شده؛ او ومسی بهترین های دنیا هستند

نام واقعی
    SaEeD
    استاتوس
    در این دنیای بی صداقت رفاقت بی رفاقت...
    شغل و حرفه
    daneshjo...naghshe keshi
    بازیکن محبوب
    karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 3,669 بار در 1,625 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

فرگوسن(1): رونالدو در رئال شکوفا شده؛ او ومسی بهترین های دنیا هستند

دخه آ برمشکلاتش غلبه کرده و رونالدو هم در رئال مادرید بهتر شده است

سایت گل- سرالکس فرگوسن سرمربی باتجربه منچستریونایتد قبل از بازی حساس تیمش در برنابئو در دور رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا و مقابل رئال مادرید در کنفرانسی خبری شرکت کرد و به آنالیز شرایط دو تیم در آستانه این بازی تماشایی پرداخت. ما متن صحبت های سرالکس فرگوسن را به روایت آ.اس در دو قسمت برای شما آماده کرده ایم که دراینجا می توانید قسمت اول را مطالعه کنید:
    *دیداری تاریخی: این بازی برای من یک چالش فوق العاده است که در آن دو تیمی که بهترین ساختارهای فوتبالی را دارند مقابل هم قرار می گیرند.رئالی ها شهرت بالایی دارند و 9 قهرمانی اروپایی و دو جام اروپا را کسب کرده اند. این یک بازی خیلی مهم در کارنامه مربیگری من است و با اشتیاق فراوانی منتظر این بازی هستم
    *برتری صدرنشینی در لیگ برتر:الان زمان مناسبی برای رویارویی با رئال است. ما در لیگ برتر اوضاع خوبی داریم و در مجموع در این بخش از فصل بازیهای خیلی خوبی را انجام داده ایم؛ البته بدون درنظر داشتن دو یا سه مصدومی که داشتیم و الان به جمع ما بازگشته اند. ما در شرایطی فوق العاده به این بازی گام می گذاریم.

*رونالدو:بلوغ او کاملا بارز و مشخص است . او در نقطه اوج کارنامه ورزشی اش است. دو یا سه سال پیش زمانی که رونالدو منچستر را ترک می کرد، در شرایط خوبی بود. ولی در آن زمان یک پسر خیلی جوان بود وتوانست در رئال مادرید بهتر شود و شکوفا گردد.او و مسی دو بازیکن برتر دنیا هستند و زدن این همه گل...فوق العاده است
    *انگیزه و عطش: من براین باور هستم که تیمم توانایی قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را دارد. می دانم که مردم می گویند که ما مثل قدیم ها، آنقدرها خوب نیستیم ولی به نظر من این تیم مملو از کیفیت و توانایی است و ما مهارت های فردی زیادی داریم و باید در برنابئ فرصت های خودمان را خلق کنیم و من شکی ندارم که عملکرد خوبی خواهیم داشت. برای ادامه این مسیر باید به پیروزی برسیم.
    *فان پرسی: به نظرم او در حال رسیدن به همان نقطه ای است که کریستیانو و مسی در آن قرار دارند. این کاملا فوق العاده است. این برای بازیکنان جوان خیلی خوب است؛ چون به آنها کمک می کند تا فرم بگیرند. ما از عملکرد فان پرسی واقعا راضی هستیم: 23 گل او گویای همه چیز هست. او تغییری در تیم ما ایجاد کرده و سطح تیم ما را بالابرده.
    *دخه آ: دخه آ شخصیتش را نشان داده؛ چون توانسته بر بحران های زیادی غلبه کند.او واقعا تمرکز بالایی دارد. در یونایتد ما در رشد و پرورش دادن بازیکنان ، چه به عنوان فوتبالیست و چه به عنوان انسان ها، واقعا خوب هستیم. داوید هنوز هم باید در فوتبال انگلیس به بلوغ برسد.او جوان است و گام های ابتدایی اش را برداشته و لحظات پرفراز و نشینی داشته . ولی او گامهایی رو به جلو برداشته و به روند رشد و پیشرفتش ادامه می دهد
    *چیچاریتو: بدون هیچ شکی، او مهره ای کلیدی و تاثیرگذاری برای این تیم است. یک بازیکن حرفه ای با شخصیتی بالا که همیشه به شدت تلاش می کند. من واقعا خوشحال می شوم که او در همه بازیها بازی کند ولی فان پرسی گزینه اول ماست. این یک توهین نیست؛ چیچاریتو هم بازیکن بزرگی است. او بیشتر از اینها بازی می کند و بدون هیچ شکی تا پایان فصل تعداد گلهایش به 20 گل خواهد رسید.
    *برنامه ریزی های رئال : رئال یکی از بهترین تیم های اروپا در ضد حملات است که این کار را با اتکا به سرعتشان به ویژه در محوطه جریمه انجام می دهند.ما دقیقا این را می دانیم .باید به سبک همیشگی خودمان بازی کنیم. یونایتد همیشه می خواهد گل بزند و گاهی وقتها این مشکلاتی پیش می آورد.ولی دراماتیک کردن ماجرا هم بد نیست.باید با حس مسئولتی که داریم تعادل را برقرار کنیم و راه را جلوی حریف نگذاریم. تمام بازیکنان ما باید این را حس کنند.

میدونی بن بست| زندگی کجاست؟؟؟
    جایی که...
    نه حق خواستن داری
    نه توانایی فراموش کردن

2. کاربر مقابل از SaEeD_ReD عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

TaRaNe (13th February 2013)