فرگوسن(2): مطمئن باشید این بازی 0-0 نمی شود؛ادامه می دهم ولی نه تا90 سالگی
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: فرگوسن(2): مطمئن باشید این بازی 0-0 نمی شود؛ادامه می دهم ولی نه تا90 سالگی

نام واقعی
    SaEeD
    استاتوس
    در این دنیای بی صداقت رفاقت بی رفاقت...
    شغل و حرفه
    daneshjo...naghshe keshi
    بازیکن محبوب
    karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 3,669 بار در 1,625 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

فرگوسن(2): مطمئن باشید این بازی 0-0 نمی شود؛ادامه می دهم ولی نه تا90 سالگی

همیشه این یک امتیاز منفی است که یک روز کمتر از تیم حریف استراحت کرده باشی

سایت گل- سرالکس فرگوسن سرمربی باتجربه منچستریونایتد قبل از بازی حساس تیمش در برنابئو در دور رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا و مقابل رئال مادرید در کنفرانسی خبری شرکت کرد و به آنالیز شرایط دو تیم در آستانه این بازی تماشایی پرداخت. ما متن صحبت های سرالکس فرگوسن را به روایت آ.اس در دو قسمت برای شما آماده کرده ایم که دراینجا می توانید قسمت دوم را مطالعه کنید:
    * مورینیو و تاریخچه فوتبالی اش: موفقیت های پیش روی مورینیو بستگی به این ندارد که در آینده در چه تیمی باشد و تا چه زمانی در رئال خواهد بود و چه جام هایی با این تیم به دست خواهد آورد. جام هایی که او در این سن جوانی به دست آورده خیلی هم زیاد است. او بیست سال دیگر برای رسیدن به سن کنونی من راه دارد و مطمئنم که کارنامه مربیگری فوق العاده ای خواهد داشت. من درحال تلاشم تا بدانم که او برای بازی امشب چه سورپرایزی برایم آماده کرده و تلاش کنم با سورپرایز خودم پاسخ او را بدهم

*استراحت: همیشه این یک امتیاز منفی است که یک روز کمتر از تیم حریف استراحت کرده باشی. مورینیو روز یکشنبه این را به من گفت و شبکه های تلویزینی از این بابت کمکی به ما نکردند.یک روز بیشتر استراحت کردن، می تواند خیلی خودش را نشان بدهد.ما نمی توانیم از این به عنوان یک بهانه استفاده کنیم. بازیکنان بر این مشکل غلبه می کنند و امیدواریم که بتوانیم به نتیجه ای که دوست داریم برسیم

*شینجی کاگاوا: او یکشنبه بازی نکرد تا قبراق باشد ولی در بازی امشب به نحوی از او استفاده خواهیم کرد

*رکورد نه چندان مطلوب مورینیو در رئال:این را واقعا می گوئید؟ او چلسی را متحول کرد و در طول همین دوره تحول لحظات خیلی سختی را برای ما رقم زد. این درست است که او در مقابل تیم من رکورد خوبی را ثبت کرده و این اصلا من را ناراحت نمی کند. نمی شود که همیشه به پیروزی رسید.

*نتیجه احتمالی بازی: من نتیجه 0-0 در بازی های خارج از خانه اروپایی را دوست ندارم ولی مطمئنم که بازی 4شنبه شب 0-0 نخواهد شد. این را تضمینی می گویم. گلهایی در راه خواهد بود . این را مطمئنم و متاسفم که این دو تیم در این مرحله با هم بازی می کنند و نه در فینال. هر دو تیم به دنبال گلزنی خواهد بود

*تفاوت های رئال و بارسا: بارسلونا در این سالها عملکرد های فوق العاده ای دارد. آنها مرکز ورزشی فوق العاده ای دارند.هیچ وقت خسته نمی شوند و همیشه مسی ، اینیستا و چابی بازی می کنند. برای رئال خیلی سخت است که بتواند به سطح هماهنگی بارسلونا برسد ولی عملکرد مورینیو گلهای رونالدو به رئال کمک می کند تا بتواند با بارسا به رقابت بپردازد. رئال مادرید رقابت های لالیگا را خیلی خوب شروع نکرده و بارسلونا کار را با پرواز آغاز کرد. این غیرممکن است که بتواند با این ریتم به آنها رسید. باید اعتراف کنم که کریستیانو رونالدوجوایز زیادی برده ولی بارسلونا همه چیز را مال خود کرده.

*کارنامه مربیگری فرگوسن: زمانی که مربیگری را آغاز کردم دوست داشتم تا روزی بتوانم مقابل تمام تیم های بزرگ قرار بگیرم و رقابت های لیگ قهرمانان اروپا این فرصت را به من داد تا مقابل برخی از این تیم ها قرار گیرم. این ورزش به مفاهیمی ویژه برای این بازی ها نیاز دارد

*وین رونی: رونی بازیکن بالغی است و بازی او با ریتم خوبی پیشرفت کرده. گلهای او برای ما خیلی مهم هستند. او به شدت تلاش می کند و کارهای زیادی برای تیم انجام داده و می تواند در پست های متعددی بازی کند. او یک جوان فوق العاده است.: انرژی، انگیزه و آرزوهای زیادی دارد. همه فوتبالیست ها این ویژگی ها را ندارند

*آینده: ما باسایر تیم ها متفاوتیم. تلاش می کنیم از بازیکنان جوان، فوتبالیست های بزرگ بسازیم. می خواهیم با تکیه به تیم جوانی که داریم دوباره در لیگ قهرمانان اروپا به قهرمانی برسیم

*سرمربیگری تا 90 سالگی: مورینیو گفته که من این کار را می کنم ولی این خلاف قوانین است. به همین خاطر تا 90 سالگی کار نخواهم کرد. می توانم تا 70 سالگی کار کنم. در حال حاضر از کارم لذت می برم. حالم خوب است و به کارم ادامه می دهم ولی نه تا نود سالگی

میدونی بن بست| زندگی کجاست؟؟؟
    جایی که...
    نه حق خواستن داری
    نه توانایی فراموش کردن

2. کاربر مقابل از SaEeD_ReD عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عشق (13th February 2013)

نام واقعی
    SaEeD
    استاتوس
    در این دنیای بی صداقت رفاقت بی رفاقت...
    شغل و حرفه
    daneshjo...naghshe keshi