هواداران تراکتورسازی برای تماشای اولین بازی تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا لحظهشماری میکردند اما حالا تنها 50هزار تماشاگر میتوانند بازی این تیم را از نزدیک مشاهده کنند

سايت گل- در حالی که مسئولان تراکتورسازی خود را آماده بازی در لیگ قهرمانان آسیا میکنند و البته در تدارک هستند تا ۸۰ هزار تماشاگر از این بازی دیدن کند شوک بزرگی به این تیم پرطرفدار وارد شد. گفته میشود مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا تاکید کردهاند که باشگاه تراکتورسازی تنها حق دارد ۵۰ هزار بلیت به فروش برساند.
اکبر محمودی، دبیر ستاد برگزاری بازیهای تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا این موضوع را تایید کرد و گفت: «کنفدراسیون فوتبال آسیا از ما خواسته تا فقط ۵۰ هزار بلیت بفروشیم. ضمن اینکه از ساعت ۹ صبح روز سهشنبه ۸ اسفندماه بلیتفروشی برای دیدار تیمهای تراکتورسازی و الجزیره امارات آغاز و پس از اتمام بلیت، دربهای استادیوم بسته خواهد شد. تماشاگران و علاقمندان برای حضور در استادیوم باید زمانبندی مناسبی برای حضور در استادیوم داشته باشند چرا که بر اساس قوانین AFC پس از اتمام ظرفیت استادیوم، درها بسته میشود.»
این موضوع میتواند شوک بزرگی به تراکتورسازی و هواداران این تیم وارد کند. هواداران تراکتورسازی برای تماشای اولین بازی تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا لحظهشماری میکردند اما حالا تنها ۵۰ هزار تماشاگر میتوانند بازی این تیم را از نزدیک مشاهده کنند.