ستاره پرتغالی کهکشانی پیش از اینکه در سال 2009 به سانتیاگو برنابئو برود، 6 فصل برای منچستریونایتد بازی کرد و با این تیم به جام های مختلفی از جمله لیگ قهرمانان رسید

سایت گل- مایکل اسین، هافبک رئال مادرید، اعلام کرد کریس رونالدو، ستاره تیمش، در آستانه دیدار مقابل منچستریونایتد کمی عصبی است.
ستاره پرتغالی کهکشانی پیش از اینکه در سال 2009 با انتقالی 92 میلیون یورویی به سانتیاگو برنابئو برود، 6 فصل برای منچستریونایتد بازی کرد و با این تیم به جام های مختلفی از جمله لیگ قهرمانان رسید.
اسین در گفتگو با خبرنگاران گفت:" کریس کمی عصبی است. دوست دارد هر چه زودتر بازی شروع شود. او از نظر بدنی در شرایط فوق العاده ای است.
در لیگ قهرمانان هر دیدار شرایط متفاوتی دارد. من آماده هستم و همین طور بقیه اعضای تیم. آنها مهاجمان زیادی دارند و ما باید تلاش کنیم تا آنها را متوقف کنیم."
اسین که در چلسی هم زیر نظر مورینیو کار کرده بود، این فصل به طور قرضی به رئال آمده و از اینکه بار دیگر برای آقای خاص بازی می کند، بسیار خوشال است.
" پدرم (مورینیو) این فرصت را به من داد تا به اینجا بیایم و من از هر لحظه بازی در رئال لذت می برم. می خواهم تمام تلاشم را برای کمک به تیم انجام بدهم.
مورینیو همیشه لبخند می زند. او همیشه خوشحال است. او همیشه به سختی کار می کند و با توصیه هایش، کمک زیادی به ما می کند. هیچ وقت او را ناراحت ندیدم."