خداحافظي فرهاد کاظمي با بازيکنان ذوب آهن
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: خداحافظي فرهاد کاظمي با بازيکنان ذوب آهن

نام واقعی
    Mohammadreza
    استاتوس
    من اومدم خوب شم ولی قسمت نشد
    شغل و حرفه
    هیچی بیکار!
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 10,986 بار در 3,309 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 51 تاپیک

خداحافظي فرهاد کاظمي با بازيکنان ذوب آهن

سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن گفت: وقتي چند تماشاگر در سکوها به من اين گونه توهين ميکنند براي من قابل تحمل نيست و نميدانند که من چقدر زحمت ميکشم و من امشب استعفايم را تقديم هيات مديره ميکنم.

فرهاد کاظمي پس از شکست دو بر يک ذوب آهن و مس کرمان، در نشست خبري اظهار کرد: وقتي چهار تماشاگر به من بگويند که «کاظمي حيا کن تيم را رها کن» واقعا به من بر مي خورد چرا که آنها نمي دانند براي اين تيم زحمت ميکشم. براي همين من امشب استعفايم را تقديم هيات مديره ميکنم.

وي ادامه داد: من همين امشب در رختکن از بچه ها خداحافظي کردم و به آنها گفتم که ديگر نميتوانم در تيمشان بمانم، هر چند که آنها اصرار داشتند بمانم. وقتي در جايگاه و سکوها من را نخواهند من ديگر نميتوانم همه مسئوليتها را بر دوش بکشم، چرا که مديريت هم بايد در اين زمينه فعال باشد.

فرهاد کاظمي تصريح کرد: 15 روز است که در حال کار کردن بر روي سيستم دفاعي بازيکنان هستيم و وقتي آنها خوب تلاش نميکنند خب طبيعي است که اين نتايج هم پيش ميآيد، البته بايد اين را بگويم که در برنامه «90» موقعيتهاي ما پخش نميکنند، مثالش همين بازي فولاد خوزستان بود که برنامه «90» موقعيتهاي ما را پخش نکرد، شايد بخواهند وجهه ما را در ميان مردم خراب کنند!

کاظمي اظهار کرد: واقعا وقتي تيم مس 11 نفره دفاع ميکند چگونه بايد به اين تيم گل زد؟ واقعا امروز ما 10 – 11 موقعيت گل ايجاد کرديم و از بچهها تشکر ميکنم که بازي خوبي انجام دادند، اما به هر حال موقعيتهاي زيادي داشتيم و فقط مي گويم که همه اينها از بدشانسي است، البته روي گل دوم هم اشتباه داشتيم.

وي افزود: پنج بازيکن مياني ما امروز نبودند و همين دست ما را بسته بود، داوري هم خوب بود و من از بازيکنان تشکر ميکنم.

کاظمي تصريح کرد: ما مشکل فني نداريم نسبت به تيمهاي ديگر بدشانسي مي آوريم، اما من بايد پاسخگوي همه چيز باشم. البته تيم ما از نظر مالي مشکلي ندارد.

وي در ادامه يادآور شد: نيمه اول خوب بازي نکرديم و ما در بازيهاي گذشته خوب بوديم. اما ظاهرا بعضي مواقع نميشود کاري کرد. همه جاي دنيا همين است.

فرهاد کاظمي در خصوص مديريت باشگاه گفت: البته مديريت کارهاي مثبتي براي ما کرده است. ما براي تهيه يک زمين فوتبال هنوز مشکل داريم و گرفتن زمين تمرين با خواهش و تمنا اصلا جالب نيست.

کاظمي ادامه داد: هشت بازي تا پايان ليگ باقي مانده است و ممکن است در هشت بازي کارهاي کثيفي اتفاق بيفتد. من از فدراسيون و کميته داوران ميخواهم که دقت کنند تا اتفاقي رخ ندهد.

وي خاطر نشان کرد: باز هم مي گويم از بچهها خداحافظي کردم و اگر در گذشته جاي آقاي ابراهيمي مديرعامل باشگاه بودم، استعفا داده بودم. تيم ما از لحاظ روحي آماده است، اما بچهها موقعيتها را تبديل به گل نميکنند و من مجبورم که استعفايم را به هيات مديره بدهم تا در اين باره تصميم گيري شود.

در پايان بازي هم تماشاگران ذوب آهن عليه فرهاد کاظمي و ابرقويي نژاد، عضو هيات مديره باشگاه ذوب آهن شعار ميدادند.

2. کاربر مقابل از H!dden عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

FaRsHaD_8 (16th February 2013)