رويانيان: به خاطر اعتبار خودم پرسپوليس را قرباني نميکنم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: رويانيان: به خاطر اعتبار خودم پرسپوليس را قرباني نميکنم

 1. #1


  محل سکونت
  مشـــــــهد ♥
  نام واقعی
  همون ســــارا !
  استاتوس
  خوشبختــی ینی پــرسپــولیسی باشی ♥
  شغل و حرفه
  محصـــل :|
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  4,531
  تشکر
  7,196
  تشکر شده 7,651 بار در 2,668 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 53 تاپیک

  رويانيان: به خاطر اعتبار خودم پرسپوليس را قرباني نميکنم

  مدير عامل باشگاه پرسپوليس با صدور پيامي به هواداران، موضوعات مهمي را با آنها در ميان گذاشت و بر پرهيز از شعار دادن عليه تيمها و افراد، حمايت از تيم و اجر نهادن به شعارهاي ارزشي و اخلاقي تأکيد کرد.

  به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، مدير عامل باشگاه پرسپوليس با صدور پيامي به هواداران، موضوعات مهمي را با آنها در ميان گذاشت و بر پرهيز از شعار دادن عليه تيمها و افراد، حمايت از تيم و اجر نهادن به شعارهاي ارزشي و اخلاقي تأکيد کرد.
  محمد رويانيان در اين باره گفت: قبل از هر چيز وظيفه خود ميدانم بار ديگر از هواداران ميليوني پرسپوليس که به رغم نتايج نامطلوب تيم، هرگز حمايت خود را از تيم محبوبشان و باشگاه قطع نکرده و با حضور پرنگ خود در فصل جاري و همچنين فصل گذشته پرسپوليس را به پرتماشاگرترين تيم ليگ برتر و حتي ليگ قهرمانان آسيا مبدل کردهاند، تقدير و تشکر کرده و بايد تأکيد نمايم که اين هواداران بدون شک لياقت بهترينها را دارند و انشاا... با قهرماني سرخپوشان در جام حذفي و کسب سهميه آسيايي در ليگ هم، هم حجم گسترده فعاليتهاي باشگاه در زمينههاي مختلف ورزشي، علمي، فرهنگي، حقوقي و اجرايي به ثمر بنشيند و هم اينکه شاهد رضايتمندي تمام و کمال هواداران بوده و نظارهگر خوشحالي و شادي آنها در پايان فصل باشيم.
  وي افزود: با اين وجود لازم و ضروري ميدانم که نکات مهمي را با هواداران در ميان گذاشته و به عنوان مدير عامل باشگاه از هواداران عزيز خواهش کنم که تحت هر شرايطي از شعار دادن عليه تيمها، مديران و مربيان ديگر، داوران و به طور کلي ديگر افراد خودداري نموده و فقط به تشويق و حمايت تيم محبوب خود تا دقيقه 90 بپردازند.
  رويانيان در ادامه تصريح کرد: بدون تعارف و پردهپوشي بايد بگويم که طي چند هفته اخير در تمرينات و بازيهاي پرسپوليس و استقلال شاهد سر داده شدن شعارهايي عليه کادر فني و عناصر دو باشگاه بودهايم که در همين راستا از هواداران ميخواهم که چنين اتفاقاتي ديگر تکرار نشود. انتظار داريم هواداران فهيم پرسپوليس کاري به برخي شعارها در بازي تيم رقيب يا برخي اظهارنظرها و مسائل نداشته باشند و اگر احساس ميکنند بنده به عنوان مدير عامل باشگاه قدمي براي سربلندي پرسپوليس برداشتهام به احترام مديريت باشگاه و تحت هر شرايطي از شعار دادن عليه افراد خودداري نمايند.
  مدير عامل پرسپوليس گفت: بدون تعارف بايد بگويم مربيان بزرگ و نامداري مثل؛ محمد مايليکهن، منصور ابراهيمزاده، علي دايي، يحيي گلمحمدي، امير قلعهنوعي، محمود ياوري، حسين فرکي، مجيد جلالي، حميد درخشان و... در فوتبال ايران يک سرمايه ملي محسوب ميشوند و نبايد تحت تاثير يک سري اتفاقات و جريانات، شاهد تخريب آنها در سکوها باشيم. به طور کلي معتقدم هواداران نبايد در اين باره هزينه شوند و اگر مسالهاي وجود دارد، اين وظيفه باشگاه است که اقدام نمايد.
  وي در ادامه افزود: بنده اطمينان دارم از جرياناتي که اخيرا روي سکوها به راه افتاده، هم پرسپوليس متضرر خواهد شد و هم استقلال و نهايت هم فوتبال ملي. به راستي آيا از اين شعارها و متقابل به مثلها نفعي هم به پرسپوليس و استقلال ميرسد يا اينکه مديران، مربيان، و ستارههاي دو تيم به همين راحتي تخريب ميشوند. چرا بايد تماشاگران تيم رقيب عليه ستارههاي پرسپوليس و هواداران ما عليه ستارههاي تيم استقلال شعار دهند؟ اين جريانات در نهايت علاوه بر تخطئه سرمايههاي ملي فوتبال کشورمان، فوتبال ما را به بيراهه خواهد برد و بنده به سهم خود از هواداران عزيز درخواست ميکنم فقط به تشويق پرسپوليس و اعضاي تيم بپردازند. همچنين از حمايت همه جانبه هواداران تقدير و تشکر کرده و عاجزانه از آنها درخواست ميکنم از تشويق بنده به عنوان مدير عامل و هر مقام مسوول ديگر باشگاه جدا خودداري نمايند، چرا که در مستطيل سبز بايد به اعضاي تيم روحيه داد و بس.
  مدير عامل سرخپوشان گفت: اميدوارم هواداران که هميشه ما را مورد لطف و عنايت خود قرار دادهاند از شعار دادن عليه ديگران و تشويق مدير عامل و ديگر مسوولان باشگاه خودداري کرده و با حمايت پرشور خود از تيم، طوري رفتار کنند که پرسپوليس علاوه بر اينکه پرطرفدارترين تيم در آسيا است از هر نظر صاحب بهترين هواداران نيز باشد.
  رويانيان تصريح کرد: براي بنده بسيار جالب توجه بود که هواداران و مشوقين پرسپوليس در اقدامي ارزنده به هواداران تيم گهر خيرمقدم گفته، از آنها پذيرايي کرده و ميهمان نوازي خود را نشان دادند. اين قبيل اقدامات ارزشمند و اخلاقي ميبايست ادامه يافته و به شکل گستردهتر انجام شود تا رفته رفته فراگير شده و شاهد الگوبرداري ساير تيمها از هواداران پرسپوليس در همه زمينهها باشد. شعارهاي ارزشي «يا حسين (ع)» و «يا زهرا (س)» هواداران پرسپوليس به ما انرژي و انگيزه ميدهد که تلاشي مضاعف در باشگاه داشته باشيم و بدانيم که هواداران ميليوني پرسپوليس ميتوانند حامل پيامهاي فرهنگي، اخلاقي و معنوي زيادي باشند. قطعا چنين هواداراني نبايد تحت تاثير برخي افراد و جريانات قرار گرفته و در وادي تخريب ديگران خود را گرفتار کنند.
  مدير عامل باشگاه پرسپوليس در ادامه افزود: لازم ميدانم تاکيد کنم که بنده به عنوان مدير عامل باشگاه، هر گاه که توهيني در ورزش به خودم شده باشد، حتيالامکان سعي کردم خويشتنداري کرده و در مقام پاسخگويي برنيايم اما بر سر دفاع از حق و حقوق و اعتبار باشگاه پرسپوليس هرگز کوتاه نيامده و نميآيم اما تاکيد دارم که هواداران نبايد وارد اين جريانات شوند و بايد وظيفه دفاع از پرسپوليس را به مديريت باشگاه واگذار کرده و در صورتي که مدير عامل و معاونين وي در اين زمينه کوتاهي يا مصالحه کردهاند از آنها توضيح بخواهند.
  محمد رويانيان خاطرنشان کرد: هواداران ترديد نداشته باشند که بنده درباره برخي افراد و مديران، ديدگاهها و عقايدي دارم که عمدتا به ديدگاههاي هواداران نيز نزديک است و در اين باره هرگاه که موضوعي به پرسپوليس لطمه بزند حرفهايم را ميزنم و ناگفتههايي نيز درباره برخي افراد در فوتبال دارم که دير يا زود بالاخره آنها را بيان خواهم کرد و تاوان و هزينهاي نيز اگر داشته باشد پرداخته و پاي اين حرفها ميايستم ولواينکه از هر نظر به ضررم تمام شود اما معتقدم که هواداران نبايد عکسالعمل نشان بدهند. وظيفه هواداران حمايت از تيم است. آنها نبايد وارد اين واديها شده و هزينه شوند. اين وظيفه مدير عامل است که مقابل کجيهاي فوتبال بايستد.
  وي افزود: در حال حاضر يک سال و اندي است که خيليها به خاطر همين موضعگيريهايم به من تاختهاند و قطعا اگر در دفاع از حق پرسپوليس سکوت نکنم باز هم به من حمله خواهد شد اما اين مسائل براي بنده مهم نيست. حرفم را ميزنم و از حق و حقوق پرسپوليس دفاع ميکنم و اهميتي ندارد که تا چه حد بايد هزينه شده و تاوان پس بدهم.
  مدير عامل پرسپوليس در ادامه گفت: تاکيد ميکنم که هواداران بدانند بنده درباره برخي افراد در فوتبال حرف دارم. راجع به آسيبهايي که برخي افراد به فوتبال و عناصر آن وارد کرده و فقط منافع خودشان را ميببينند و همچنين روشهاي کاريشان بحث دارم اما مسووليت بيان حقايق و مقابله با برخي مسائل با بنده است و از هواداران ميخواهم به هيچ عنوان در چنين بحثهايي وارد نشده و دخالت نکنند. آنها ايمان داشته باشند که بنده هر جا حقي از پرسپوليس تضييع شود، کوتاه نميآيم و به موقوع همچون گذشته حرفهايم را خواهم زد کمااينکه نمونههاي زيادي وجود دارد که در دفاع از حق پرسپوليس کوتاه نيامده و مسائلي را بيان کردهام که بابت آنها نيز تاوان زيادي پس دادهام. من نميتوانم با هر فردي مصالحه کنم و از حق پرسپوليس بگذرم. صرفا به اين خاطر که احتمال دارد عدم مصالحه به ضررم تمام شود.
  وي در ادامه افزود: هواداران بدانند و ايمان داشته باشند که در سختترين شرايط هم کوتاه نيامده و آدمي نيستم که بخاطر حفظ اعتبار و اسم و رسم خودم پرسپوليس را قرباني کنم، بلکه در فوتبال، پرسپوليس خط قرمز من است و تا زماني که در اين باشگاه مسووليت دارم از حق و حقوق پرسپوليس و هواداران ميليوني آن دفاع خواهم کرد.
  رويانيان با اشاره به مضروب شدن کمک داور بازي پرسپوليس و گهر گفت: وقتي شنيدم که در پايان اين بازي، کمک داور با پرتاب سنگ مضروب شده واقعا تأسف خوردم. نميدانم اين اقدام غير ورزشي و غير اخلاقي از سوي چه فردي انجام شد. چرا داوران زحمتکش که از همه طرف تحت فشار هستند و همچون مديران، مربيان و بازيکنان ممکن است مرتکب اشتباهي شوند، اينگونه بايد مورد کم لطفي قرار بگيرند. چرا بايد چنين فضايي در ورزشگاهها وجود داشته و شاهد چنين اتفاقات ناگواري باشيم.
  مدير عامل باشگاه پرسپوليس درباره اختلافات بوجود آمده بين امير قلعهنوعي و عادل فردوسيپور و واکنش هواداران پرسپوليس گفت: حرفهاي امروز بنده هرگز بخاطر حمايت هواداران از فردوسيپور نيست چرا که در هفتههاي قبل نيز در بازيهاي پرسپوليس و استقلال شاهد سر داده شدن شعار عليه افراد بوديم. ما به سهم خود تاکيد ميکنيم که هواداران پرسپوليس عليه هيچ فردي موضعگيري نکنند. درباره فردوسيپور نيز بايد بگويم نه تنها هواداران پرسپوليس بلکه همه اهالي فوتبال کشور متفقالقول، وي را يک مجري توانمند، سالم و عادل ميدانند. فردوسيپور همانطور که قبلا گفته بودم به رغم نقدهايي که نسبتا به ايشان دارم، وجدان بيدار فوتبال ايران است و بدون شک يکي از عناصر تاثيرگذار فوتبال ما بحساب ميآيد. اختلافات بوجود آمده بين قلعهنوعي و فردوسيپور نيز قابل حل است و معتقدم شايد قلعهنوعي در سايه برخي ناراحتيها و دلخوريها يکسري مسائل را در مصاحبههايش مطرح کرده و يقينا او نيز همچون همه معتقد است که وجود افرادي مثل فردوسيپور در فوتبال ما يک نعمت است.

  محمد رويانيان در پايان با اشاره به برد اخير سرخپوشان گفت: اعضاي تيم پرسپوليس اگر قدر خودشان را بدانند، ميتوانند جبران مافات کرده و با کسب نتايج خوب در بازيهاي آتي نشان دهند که شايستگيشان خيلي بيشتر از قرار گرفتن در چنين جايگاهي در جدول ردهبندي است. بازيکنان ما در ديدار با گهر نشان دادند که انگيزه زيادي براي جبران مافات دارند. در اين ميان هواداران پرسپوليس هم با حمايت همه جانبه خود از تيم بويژه پس از گل دوم گهر تاثير ويژهاي در تبديل شدن باخت به پيروزي داشتند. در اين ميان نبايد غافل بود که محمد مايليکهن و همکارانش با تيمي که بضاعت آن قابل مقايسه با خيلي از تيمهاي ليگ برتري نيست، توانسته نتايج خوبي از زمان حضور خود کسب کنند. بنده براي تيم گهر، کادر فني آن و مردم فوتبالدوست استان لرستان آرزوي موفقيت و روزهاي بهتر را دارم و اميدوارم که اين تيم پرطرفدار و دوست داشتني در ليگ برتر ماندني شود.


  ازمـ پــرسیـد : " عشـق " چــند حـرفـ داره ؟؟
  گفتـمـ : 9 حــرفـ !
  گـفتـ : مگـ میشـهـ ؟؟
  گـفتمـ : آره
  مگـ
  PERSPOLIS چــند حـرفـ داره ؟ 2. کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  FaRsHaD_8 (16th February 2013)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا