پسر - سرخ هوادار پرسپولیس : نوشیدن آب در صورتی که مشکلاتی نداشته باشد(!) برای سلامتی فوتبالیست ها مفید است، اما اگر به زعم بعضی ها آن آب کمی دستکاری شده باشد، آنگاه علاوه بر رفع نیاز، موجب سرگیجه، حالت تهوع و... خواهد شد!

ماجرای آب های مشکوک از ادعای سامی جابر عربستانی پس از شکست مقابل سپاهان آغاز شد. ادعایی که نه تنها ثابت نشد، بلکه خیلی ها نیز آن را به سخره گرفتند تا اینکه بازی رفت پرسپولیس و سپاهان در لیگ دوازدهم دوباره پای آب معدنی های مشکوک را به فوتبال ایران باز کرد.

در بازی رفت در اصفهان محمد نوری دو، سه بار زمین خورد، سر میثم نقی زاده گیج رفت و مهدی مهدوی کیا هم حالت تهوع پیدا کرد تا پرسپولیسی ها با پیش کشیدن ادعای سامی جابر مدعی شوند بطری های آب معدنی مشکل داشته و برخی ها آن را مسموم کرده اند!

البته این ادعا به جایی نرسید و آزمایشات مختلف هم چیزی نشان نداد، با این حال به تصویر کشیدن زمین خوردن های متوالی بازیکنان پرسپولیس و سرگیجه و حالت تهوع آنان در رختکن در برنامه پرمخاطب نود، برخی از طرفداران پرسپولیس را قانع کرد که این بازی در شرایط طبیعی و نرمال برگزار نشده است.

حال فردا (یکشنبه) رأس ساعت 17:15 قرار است بازی برگشت دو تیم این بار در ورزشگاه آزادی برگزار شود.

دیداری که از هر حیث می تواند جذاب و حائز اهمیت باشد. اگرچه پرسپولیس در این مسابقه از محمد نوری و غلامرضا رضایی، دو بازیکن کلیدی خود نمی تواند استفاده کند و هر دو محروم هستند، اما دیگر بهانه ای برای باختن به سپاهان پذیرفتنی نخواهد بود.

طرفداران معتقدند پرسپولیس باید در ورزشگاه آزادی برابر سپاهان برنده شود و غیر از این برای آنان قابل قبول نیست.

اگرچه سپاهان تیمی سازمان یافته و باهوش است که از بازیکنان قهاری چون محرم نویدکیا و محمدرضا خلعتبری سود می برد، اما پرسپولیس هم نشان داده اگر بخواهد، می تواند هجومی ترین و خطرناک ترین تیم لیگ باشد.

پرسپولیس اگر می خواهد این بازی را ببرد، لازم است برنامه ای برای ضدحملات خطرناک سپاهان داشته باشد. به عبارت دقیق تر سپاهان مثل گهر دورود نیست و مهره هایی به مراتب سرعتی تر، تکنیکی تر و گلزن تر دارد که می توانند کابوس مدافعان هر تیمی، ولو پرسپولیس باشند. بنابراین کادر فنی پرسپولیس برای سربلند بیرون آمدن از این دیدار حساس و انتقامی، باید سر و سامانی به دفاع تیمی اش (با صرفا مدافعان تیم اشتباه نشود!) بدهد و سپس به بهترین نحو ممکن از مهاجمان خود بازی بگیرد. کلید این بازی در دستان کریم انصاری فر و هادی نوروزی است به شرط آنکه در غیاب محمد نوری، سایر هافبک های سرخ بتوانند به خوبی آنان را تغذیه کنند.

فردا بطری های آب معدنی و... در انحصار میزبان خواهد بود و هیچ عذر و بهانه ای از سوی طرفداران پرشمار پرسپولیس پذیرفتنی نیست.