فیگو ، زیدان ، رونالدو ، اوون ، بکام ، کاکا ، کریستیانو ، بنزما ، اوزیل و ... گرت بیل . بازیکن ولزی می تواند دهمین خرید کهکشانی پرز باشد .


بیل که همچنان در کنار فن پرسی بهترین بازیکن لیگ انگلیس است ، به شدت مد نظر مدیر رئال است و پرز می خواهد او را تبدیل به شعار کاندیداتوری خود کند . او چهار سال پیش گفته بود که خریدهای سه سال را در یک سال انجام می دهد و همین کار را هم کرد . پس از سال اولش ، تقریبا هیچ ستاره بزرگی را نخرید و حالا می خواهد جبران کند .


بیل پس از نمایشی که در مقابل المپیک لیون داشت ، دوباره نامش در اداره برنابئو مطرح شد . لقبش " کریستیانوی چپ پا " ست . امسال ویلاش بواس او را کاملا به خط هافبک برده است . در ابتدا بال چپ بود و حالا هافبک هجومی شده است .
آمار گرت بیل در این فصل ویرانگر بوده اند . او در 36 بازی رسمی 21 گل زده است یعنی مجموع گلهای بنزما و هیگوائین روی هم . رئال مادرید در زمانی برای مودریچ مذاکره می کرد ، از تاتنهام قول گرفت که برای خرید وی در اولویت باشد .
قرارداد ستاره ولزی تا 2016 اعتبار دارد . وی از 2007 به تاتنهام ملحق شده اما خودش معتقد است که دوره اش در این باشگاه به ته رسیده است . بیل می خواهد در تیمی بازی کند که شانس قهرمانی در چمپیونزلیگ داشته باشد .
رئال مادرید گزارشات مثبتی از گرت بیل دریافت کرده است . مورینیو خیلی دوست داشت که او را به خدمت بگیرد . در حقیقت رفتار بیل درون و بیرون زمین موردی است که به شدت مد نظر رئال است . رقم او چیزی در حدود 45 تا 50 میلیون یوروست و کار خریدنش آسان نخواهد بود .

گرت بیل ، شیفته کریستیانو

بازیکن ولزی علاقه زیادی به شماره 7 رئال دارد . در حقیقت بیل نمی تواند علاقه خود به این بازیکن را کتمان کند و وقتی کاشته می زند سعی می کند حتی الممکن از کریستیانو تقلید کند .
رویای گرت بیل بازی در کنار کریستیانوست . او همیشه بازیکن پرتغالی را در دنیا بهتر دانسته است . وی در صفحه توئیترش اخیرا نوشته بود :" کریستیانو هر هفته نشان می دهد که بهتر از مسی است . " پیغامی که مطمئنا به گوش پرز رسیده است .
بازیکن ولزی اخیرا در مصاحبه با " لایف پیچ " در مورد کریستیانو گفته بود :" از نظر من بهترین است . همه چیز دارد . توانمند ، دارای قدرت بدنی بالا ، جهت دهی به توپ و ... است . در مورد مسی هم نمی شود بد گفت اما کریستیانو بازیکن کامل تری است . "