سرمربي تيم فوتبال داماش گفت: بسيار ناراحتم چرا که روي عدم رعايت بازي جوانمردانه سه امتياز را از دست داديم.

به گزارش فارس، حميد درخشان پس از شکست يک بر صفر تيمش مقابل راه آهن در کنفرانس مطبوعاتي گفت: بعضي وقتها در فوتبال چيزهايي گم ميشود که هر چه به دنبال آن ميرويد نميتوانيد پيدايش کنيد. شما دنبال فوتبال قشنگتر و جوانمردانه ميرويد اما هم قشنگي از بين مي رود و هم جوانمردانگي.

وي افزود: وقتي بازيکن راه آهن زمين افتاد بازي جوانمردانه را انجام داديم و توپ را به بيرون فرستاديم اما کار برعکس شد و روي آن اتفاق خطايي رخ داد که منجر شد گل بخوريم. بازيکنان راه آهن به جاي اينکه توپ را به دروازهبانمان بدهند در منطقهاي در اختيار بازيکنان ما قرار دادند که تحت فشار بود و باعث شد خطا بدهيم. برخي چيزها را ياد ميدهيم اما اينکه کسي يادنمي گيرد به خودش مربوط ميشود.

درخشان تاکيد کرد: بازي زيبايي را در نيمه اول انجام نداديم اما در نيمه دوم شرايطمان بهتر شد. به راه آهن به خاطر کسب اين سه امتياز تبريک ميگويم. اگر تيمي گل نزد گل ميخورد و اين اتفاق براي ما افتاد. امروز از اين ناراحتم که گلي که خورديم روي عدم رعايت بازي جوانمردانه بود. به هر حال سه امتياز اين مسابقه را از دست داديم و بايد سعي کنيم ديگر اين اشتباهاتمان را تکرار نکنيم.