کلیه مصاحبه های بعد بازی امروز با سپاهان
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: کلیه مصاحبه های بعد بازی امروز با سپاهان

نام واقعی
    به تو چــــــه
    استاتوس
    کریم آقای گل
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 851 بار در 248 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

کلیه مصاحبه های بعد بازی امروز با سپاهان

صد در صد پنالتی بود/ اظهارنظر کارشناسان داوری در مورد پنالتی پرسپولیس برابر سپاهان

کارشناسان داوری در مورد صحنه پنالتی برای پرسپولیس در دیدار برابر سپاهان اعلام نظر کرده و معتقد بودند که آن صحنه صد در صد پنالتی بود.
    کارشناسان داوری در مورد صحنه پنالتی برای سرخپوشان در بازی مقابل سپاهان از هفته بیست و ششم مسابقات لیگ برتر آن صحنه را پنالتی مسلم اعلام کردند که طی آن تورج حق وردی از یک پنالتی مسلم برای سرخپوشان چشم پوشی کرد.
    *رودنیل کارشناس داوری، همزمان با این بازی، در کلاس داوری حضور داشت و در این خصوص گفت: فیلم بازی را دیدم و در این ارتباط باید بگویم بدون هیچ تردیدی تورج حق وردی یک پنالتی مسلم را برای پرسپولیس نگرفت. البته شاید این صحنه آنقدر سریع اتفاق افتاد که متوجه آن نشد. اخراج بازیکن سپاهان هم کاملا درست بود. رودنیل در ارتباط با کلاس داوری که در آن حضور داشت اعلام کرد: صحنه های خطاهای پنالتی که در بازی دربی برای پرسپولیس گرفته نشد را در این کلاس مورد بحث قرار دادیم و به داوران تاکید کردم، بی احتیاطی بازیکنان مستوجب اعلام خطا خواهد بود. *هوشنگ نصیرزاده دیگر کارشناس داوری نیز در مورد صحنه خطای پنالتی روی ولاتکو گفت: گردان دروازه بان تیم سپاهان با ظرافت کامل پای بازیکن پرسپولیس را گرفت و در حالی که او صاحب توپ بود، تعادلش را بر هم زد که باید از طرف داور اعلام پنالتی می شد. *علی خسروی هم در این باره گفت: پنالتی روی بازیکن پرسپولیس توسط شهاب گردان در تصاویر تلویزیونی آنقدر بدیهی بود که جای بحث ندارد اما به نظر می رسید تشخیص آن در زمین کمی دشوار بود.
    وی افزود: همچنین در این بازی امید ابراهیمی بازیکن سپاهان بخاطر خطایی که روی مهاجم پرسپولیس انجام داد، باید اخراج می شد واخراج سوشاک هم درست بود.

* دکتر سیار در این ارتباط تصریح کرد: بدلیل اینکه مشغول کار بودم، نتوانستم بازی را دنبال کنم اما صحنه ای که روی نیلسون خطا شد را دیدم و بابت آن بسیار تاسف خوردم. حرکت بازیکنان سپاهان اصلا درست نبود و نمی توان آن را توجیه کرد. در شرایطی که دروازه بان توپ را به صورت کامل در اختیار دارد، شایسته نیست با چنان ضربه هایی سلامت دروازه بان را به خطر بیندازیم. امیدوارم بازیکنان فوتبال ایران چنین مسائلی را بیشتر رعایت کنند.

*سایت رسمی باشگاه پرسپولیس

بنگر: اجازه بدهید درباره همه چیز سکوت کنم/ نقیزاده: پرسپولیس متفاوتی بودیم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از همه میخواهم اجازه بدهند درباره همه چیز امروز سکوت کنم. محسن بنگر پس از پیروزی پرسپولیس مقابل سپاهان در واکنش به درخواستهای خبرنگاران گفت: همه چیز را دیدید. از شما میخواهم اجازه بدهید امروز درباره همه چیز سکوت کنم، امیدوارم این برد مبارک هوادارانمان باشد. همچنین میثم نقیزاده هافبک پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: ما همیشه ثابت کردیم مقابل تیمهایی که جلوی پرسپولیس فوتبال بازی میکنند بهتر از سایر بازیها به میدان میرویم و امروز هم دیدید که پرسپولیس متفاوتی بودیم. من این برد را به همه پرسپولیسیها تبریک میگویم و مطمئن باشید چشم ما به گرفتن سهمیه آسیا از لیگ برتر است. *فارس

هوشنگ نصیرزاده: حق وردی باید به سود تیم پرسپولیس اعلام ضربه پنالتی می کرد

تورج حق وردی داور بازی پرسپولیس - سپاهان یک اشتباره تاثرگذار و مهم داشت . در حالیکه خطای شهاب گردان روی ولاتکو بازیکن چپ پای پرسپولیس در محوطه جریمه کاملا آشکار بود ، ˈهوشنگ نصیرزادهˈ هم با تایید این نظر می گوید: گردان دروازه بان تیم سپاهان با زیرکی پای ولاتکو مهاجم تیم پرسپولیس را گرفت و باعث زمین خوردن وی شد.
    وی افزود: از آنجا که این مهاجم در موقعیت تک به تک با دروازه بان قرار داشت، تورج حق وردی باید به سود تیم پرسپولیس اعلام ضربه پنالتی می کرد که از کنار آن گذشت.
    این بازی دو صحنه حساس داوری دیگر هم داشت. اخراج سوشاک و ضربه ای که سوکای به دست مصدوم نیلسون زد. *گل

گردان: هواداران پرسپولیس به من توهین نکردند

دروازهبان سپاهان گفت: برخوردم با مهاجم پرسپولیس پنالتی نبود.

شهاب گردان پس از شکست یک بر صفر برابر پرسپولیس در جمع خبرنگاران، گفت: آمده بودیم که سه امتیاز را بگیریم و فاصله خود را با استقلال کم کنیم اما در دقایق آخر گل خوردیم. پرسپولیس هم خیلی خوب و با انگیزه و با برنامه بازی کرد و مستحق برد بود.

وی در مورد صحنه مشکوک پنالتی گفت: من با بازیکن پرسپولیس برخورد داشتم و سعی کردم برخورد حداقلی داشته باشم اما این برخورد پنالتی نبود. زیرا فوتبال است و برای گرفتن توپ جلو رفتم و نمیتوانستم جا خالی کنم.

گردان در مورد برخورد هواداران پرسپولیس با خودش و هو کردن او و تشویق نیلسون گفت: آنها استقبال خوبی از من کردند و برایم مهم این بود که توهینی به من نکردند و در همه جای دنیا دروازهبان تیم میزبان تشویق میشود.

وی در مورد اینکه از بازی مقابل پرسپولیس چه حسی داشت، گفت: حس خاصی نداشتم و همه بازیکنان سپاهان برای برد و کم کردن فاصله به میدان آمده بودند.

گردان در مورد شکسته شدن رکورد گل نخوردنش گفت: حساب رکوردم را نداشتم.

وی در مورد مشکلش با پرسپولیس گفت: مشکلی با پرسپولیس نداشتم اما در زمان ژوزه اتفاقهایی رخ داد و او با من مشکل داشت که حالا هم از این تیم رفته است.

فارس

گل محمدی:باقری بدون هیچ چشمداشتی به ما کمک می کند/ شال گردنم برای گرم شدن خودم و دل هواداران است

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: حضور باقری برای ما غنیمت است.
    یحیی گل محمدی در جمع دوربین های تلویزیونی درباره حضور کریم باقری اظهار داشت: کریم همیشه کنار پرسپولیس بوده است و همواره کمک کرده است. الان هم او به ما کمک می کند. حضور باقری برای ما غنیمت است. او بدون چشمداشت آمده و مشکلات بچه ها را حل می کند و گاهی هم نکاتی را به ما گوشزد می کند که به دردمان می خورد. این خیلی باارزش است. وی درباره شال گردنش افزود: این شال همان شالی است که از ابتدای زمستان به گردن می بستم اما با گرم شدن هوا نمی توانم آن را به گردن ببندم. اول برای گرم ماندن خودم آن را می بندم و بعد برای گرم شدن دل این هواداران. *اوج

ولاتکو: دست دروازهبان سپاهان به من برخورد کرد

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در مورد صحنه مشکوکی که درون محوطه جریمه به وجود آمد، گفت: دست دروازهبان سپاهان به من برخورد کرد و در موقعیت خوبی قرار داشتم.

ولاتکو پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل سپاهان گفت: عملکرد قابل قبولی را در این مسابقه ارائه کردیم، امیدوارم شرایط تیم ما در ادامه مسابقات بهتر شود، میتوانستیم گلهای بیشتری بزنیم. خوشحالم که پیروز شدیم و امیدوارم عملکرد خوبمان تداوم پیدا کند. از بازی که امروز انجام دادیم کاملاً راضی هستم.

وی در مورد صحنهای که درون محوطه جریمه با شهاب گردان برخورد کرد، اظهار داشت: فکر میکنم دست چپ دروازهبان سپاهان به من برخورد کرد، فرصت بسیار خوبی داشتم، مهم برای ما کسب پیروزی بود و خوشحالم که این اتفاق افتاده است.

نوروزی:بالای 10 موقعیت گل داشتیم/بهتر از سپاهان بودیم

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت:بالای 10 موقعیت گل داشتیم.

هادی نوروزی پس از پیروزی پرسپولیس مقابل سپاهان اظهار داشت:ما در این بازی خیلی خوب بازی کردیم.بهتر از سپاهان بودیم و خدا را شکر که سه امتیاز را گرفتیم.

وی افزود:در این بازی بالای 10 موقعیت گل داشتیم که خدا خواست گل بزنیم و از یکی از آنها استفاده کردیم.

اوج
    یحیی امپراطور

به نام او که پرسپولیس را آفرید

تا استقلال بی سرور نماند

نام واقعی
    به تو چــــــه
    استاتوس
    کریم آقای گل
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 851 بار در 248 ارسال
    یاد شده