مصاحبه سرمربی وبازیکنان سپاهان بعد از باخت به پرسپولیس
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: مصاحبه سرمربی وبازیکنان سپاهان بعد از باخت به پرسپولیس

نام واقعی
    R@MiN
    استاتوس
    چقدر زود دیر میشود
    شغل و حرفه
    کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 59 تاپیک

مصاحبه سرمربی وبازیکنان سپاهان بعد از باخت به پرسپولیس

کرانچار: پرسپوليس سزاوارانه برد

سرمربي تيم فوتبال سپاهان گفت: پرسپوليس سزاوارانه پيروز شد ولي اتفاق دردناکي براي ما رخ نداده است.

به گزارش فارس، زلاتکو کرانچار بعد از شکست يک بر صفر سپاهان برابر پرسپوليس در نشست خبري اظهار داشت: پرسپوليس سزاوارانه بازي را برد و ما هم چند موقعيت گل داشتيم که از دست رفت. آنها در نيمه اول خوب بازي کردند و خيلي قوي ظاهر شدند و ما نتوانستيم آنطور که ميخواهيم بازي کنيم.

وي افزود: در نيمه دوم شانه به شانه پرسپوليس پيش رفتيم ولي اتفاق دردناکي براي ما رخ نداده و از فردا دوباره به مسيرمان در ليگ ادامه ميدهيم.

کرانچار در مورد اينکه در بازي با راه آهن روي ضد حمله گل زديد و امروز هم به دنبال همين راه براي گلزني بوديد، گفت: امروز بر اثر کارت قرمزي که بازيکن سپاهان گرفت و سزاوارش نبوديم باعث شد دست به تعويض تاکتيکي بزنيم و از طرفي خلعتبري در نوک حمله بود و بايد تعويض تاکتيکي ميکرديم ولي اعتقاد دارم کارت هايي که داور به بازيکنان ما نشان داد عادلانه نبود.

کرانچار در مورد روند کلي بازي گفت: ما جهان عالميان را به اين خاطر تعويض کرديم که جناح چپ پرسپوليس را ببنديم و بعد از اين تعويض شرايط ما خوب شد که بعد از آن يک بازيکن ما کارت قرمز گرفت. گل دقايق پاياني پرسپوليس سرنوشت بازي را تغيير داد و به آنها تبريک ميگويم.

وي در مورد اينکه اگر بازيکنانت عصبيتر نميشدند بهتر بازي ميکرديد، گفت: انتظار داشتم بازيکنانم هجوميتر بازي کنند اما نميدانم داور از کجا خشونت را ديد که اينقدر از کارتهاي زرد استفاده کرد.

کرانچار در پاسخ به اين سوال که امروز بيشتر به فکر مساوي بوديد تا برد، گفت: به نظر من پرسپوليس در اين بازي ما را وادار به دفاع کرد و به آنجا رساند که همه چيز را روي ما بست. بايد به آنها تبريک گفت که نسبت به قبل خيلي بهتر ظاهر شدند.

سرمربي سپاهان در مورد اينکه تيمش اميدي به قهرماني دارد يا نه گفت: 100 درصد به قهرماني اميدوار هستم چون فاصله 5 امتيازي با صدر جدول زياد نيست. اگر سال گذشته توانستيم با وجود اينکه 9 امتياز عقب بوديم و قهرمان شديم امسال هم چنين چيزي غيرممکن نيست و تيمي که تمرکز بيشتري داشته باشد و هوشمندانه بازي کند شانس قهرمانياش بيشتر است. تراکتورسازي، فولاد و استقلال هم شانسهاي زيادي براي قهرماني دارند.

دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. 3 کاربر مقابل از RaMiN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*ZeynaB* (18th February 2013), FaRsHaD_8 (18th February 2013), غلامرضا (18th February 2013)

نام واقعی
    R@MiN
    استاتوس
    چقدر زود دیر میشود
    شغل و حرفه
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 59 تاپیک
    طالبي: به پرسپوليسيها تبريک ميگويم

مدافع تيم سپاهان پس از شکست تيمش برابر پرسپوليس گفت: پرسپوليس در اين بازي خيلي بهتر از ما بود و اين برد را به آنها تبريک ميگويم.

فرشيد طالبي پس از شکست يک بر صفر تيمش برابر پرسپوليس گفت: امروز شاهد روي ديگر فوتبال بوديم و در دقايق پاياني گل دريافت کرديم.

وي ادامه داد: اين برد را به هواداران و بازيکنان پرسپوليس تبريک ميگويم. پرسپوليس در نيمه اول بهتر از ما بود، ما هم موقعيتهايي داشتيم اما نتوانستيم به گل برسيم. در دقايق اوليه بازي مدافعان ما کارت زرد گرفتند که همين موضوع باعث شد محتاطانه بازي کنيم.

طالبي در مورد ادامه بازيهاي ليگ نيز گفت: جاي هيچ اشتباهي نداريم و بايد تلاش کنيم تا بتوانيم باخت امروز را جبران کنيم.

4. 3 کاربر مقابل از RaMiN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*ZeynaB* (18th February 2013), FaRsHaD_8 (18th February 2013), غلامرضا (18th February 2013)

نام واقعی
    R@MiN
    استاتوس
    چقدر زود دیر میشود
    شغل و حرفه
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 59 تاپیک
    ابراهيمي: پرسپوليس بازي بهتري انجام داد

هافبک تيم فوتبال سپاهان گفت: پرسپوليس بازي بهتري انجام داد و اين سه امتياز مبارک آنها باشد.

اميد ابراهيمي پس از شکست يک بر صفر سپاهان مقابل پرسپوليس گفت: بازي با کيفيتي را دو تيم انجام دادند و مردم مسابقه جذابي را نگاه کردند. با انگيزه زيادي به اين مسابقه آمديم و موقعيتهاي خوبي هم داشتيم. فکر ميکنم پرسپوليس عملکرد بهتري نسبت به ما داشت و موقعيتهاي بيشتري را ايجاد کرد. کسب سه امتياز اين مسابقه مبارک اين تيم باشد. در ادامه تلاشمان را ميکنيم و انشاءالله در مسابقات بعدي بتوانيم نتايج بهتري را کسب کنيم.

وي افزود: سپاهان تيم بزرگي است. در نيمه اول پرسپوليس شانسهاي بيشتري داشت، ما هم در نيمه دوم ميتوانستيم گلزني کنيم. بعد از 10 نفر شدن پرسپوليس فشار فراواني روي تيم ما آورد و توانست به موفقيت برسد.

6. 3 کاربر مقابل از RaMiN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    R@MiN
    استاتوس
    چقدر زود دیر میشود
    شغل و حرفه
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 59 تاپیک

اظهارت جمشيديان و سوشاک پس از باخت

بازيکن تيم فوتبال سپاهان گفت: برخورد نرمي با بازيکن پرسپوليس داشتم و داور در صحنه اخراج من اشتباه کرد.

ميلان سوشاک پس از شکست يک بر صفر سپاهان مقابل پرسپوليس، در مورد صحنهاي که منجر به اخراجش شد، گفت: برخورد بسيار نرمي با بازيکن پرسپوليس داشتم و فکر نميکنم مستحق دريافت کارت دوم و اخراج از زمين بودم. اين مسئله جاي سؤال دارد و بايد فيلم بازي را نگاه کنيم تا در اين مورد نظر بدهيم. اما فکر ميکنم داور عجله کرد.

مدافع تيم فوتبال سپاهان افزود: شايد همين اخراج باعث شد يک امتياز شيرين را از دست بدهيم اگر ما 11 نفره بازي ميکرديم اينقدر تحت فشار قرار نميگرفتيم.

همچنين احمد جمشيديان در مورد باخت سپاهان مقابل پرسپوليس و اينکه آيا نبودش در اين مسابقه تأثيري در اين شکست داشت، گفت: اصلا اين موضوع مطرح نيست و خدا را شکر ميکنم که نيمکت سپاهان نيز به من ميرسد.

بچهها خوب بازي کردند و بايد قبول کنيم که حق پرسپوليس پيروزي بود و آنها موقعيتهاي بيشتري داشتند. 6-7 هفته بازيهاي خوبي انجام ميداديم. نميدانم چرا در اين ديدار چندان خوب نبوديم. کسب سه امتياز اين ديدار حق پرسپوليس بود.

وي در مورد زياد شدن فاصله سپاهان با صدر عنوان کرد: ما در ديدارهاي مستقيم با استقلال و تراکتورسازي روبهرو ميشويم. شانس خودمان را در آن مسابقات جستوجو ميکنيم و اميدوارم بتوانيم نتايج قابل قبولي را کسب کنيم.

8. 3 کاربر مقابل از RaMiN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.