کاپيتان بايرن مونيخ پيش از ديدار با آرسنال در مرحله حذفي ليگ قهرمانان اروپا گفت که او و هم تيمي هايش حتي به تساوي هم فکر نميکنند.

بايرن مونيخ در يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا سهشنبه شب در ورزشگاه امارات به مصاف آرسنال بحران زده ميرود. ديداري که کاپيتان باوارياييها حتي به يک امتيازش هم قانع نيست.

کاپيتان 29 ساله باوارياييها گفت: به خوبي ميدانيم که بازي سختي پيشرو داريم با اين حال ميخواهم به همه بگويم که بايرن مونيخ حتي به تساوي از اين ديدار هم نمي انديشد. فقط به پيروزي فکر ميکنيم . ميخواهيم در بازي برگشت با خيال راحت به ميدان رويم.

او افزود: فکر نکنم که آرسنال در اين ديدار هجومي بازي کند. پيشبيني ميکنم که ونگر در اين ديدار چشم به ضد حملات بدوزد. به خوبي ميدانيم که چگونه در برابر تيمهاي که ضد حمله را در دستور کار خود قرار ميدهند بازي کنيم.

مانوئل نوير، سنگربان بايرن مونيخ هم به پيروزي در اين ديدار اميدوار است. احساس وصف ناپذيري دارم. همه آنچه که ميتوانم بگويم اين است که نتيجه خوبي برابر آرسنال خواهيم گرفت. دو تيم آرسنال و بايرن مونيخ در شرايطي کاملا متفاوت برابر هم صف آرايي ميکنند . آرسنال در حالي پا به اين ديدار ميگذارد که حال و روز چندان خوبي ندارد و دو روز پيش در جام حذفي حذف شد. اين در حالي است که بايرن مونيخ يکهتاز رقابتهاي بوندسليگا است و با تيم دوم جدول ردهبندي 15 امتياز اختلاف دارد.