توپچی ها از سال 2005 تاکنون به هیچ جامی دست پیدا نکردند اما امیدهای شان برای پایان دادن به این ناکامی با حذف از رقابت های اف ای کاپ با شکست برابر بلکبرن کمرنگ تر شد

سایت گل- جک ویلشر، هافبک آرسنال، در آستانه دیدار تیمش مقابل بایرن مونیخدر چمپیونزلیگ، از هم تیمی هاش خواست از نتایج فصل قبل چلسی الهام بگیرند و نتایج ضعیف شان در رقابت های داخلی را در لیگ قهرمانان جبران کنند.

توپچی ها از سال 2005 تاکنون به هیچ جامی دست پیدا نکردند اما امیدهای شان برای پایان دادن به این ناکامی با حذف از رقابت های اف ای کاپ با شکست برابر بلکبرن کمرنگ تر شد.
در پایان دیدار هواداران آرسنال نارضایتی شان را به خاطر نتایج تیم ابراز کردند اما ویلشر از هم تیمی هایش خواست متحد باشند و موفقیت فصل قبل دیگر تیم لندنی را تکرار کنند.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" چلسی برای همه ما الهام بخش است. آنها فصل خوبی نداشتند و البته در بعضی بازی ها هم خوش شانس بودند.
انها شخصیت فوق العاده ای نشان دادند؛ چیزی که ما به آن نیاز داریم. ما باید به عنوان یک تیم در کنار هم باشیم. ما لیدرهای خوبی در تیم داریم و یک جو تیمی خوب. این به ما کمک می کند. هواداران ما همیشه فوق العاده هستند؛ به ویژه در رقابت های اروپایی.
آنها شب های رقابت های اروپایی را دوست دارند. ما به حمایت آنها نیاز داریم.طبیعی است که آنها ناراحت باشند و ما باید این را بپذیریم. اما نیاز داریم که همه از ما حمایت کنند.
ما می دانیم که بایرن چه توانایی هایی دارد. آنها تیم فوق العاده ای هستند. ما باید شخصیت مان را نشان بدهیم. ما تیم های بزرگی را در خانه شکست داده ایم و باید این کار را بار دیگر انجام بدهیم."