نوري: از زائد ترسي نداريمبازيکن تيم فوتبال پرسپوليس گفت: ترسي از زائد نداريم و از او شناخت داريم.

محمد نوري پس از تمرين تيم پرسپوليس عنوان کرد: ما از همه لحاظ مقابل سپاهان برتر بوديم. هماکنون روحيه بهتري کسب کرديم و براي قهرماني در جام حذفي و کسب سهيه تلاش خواهيم کرد. مطمئن باشيد حرف هاي زيادي براي گفتن خواهيم داشت. برابر تيم قدرتمند سپاهان به برتري دست پيدا کرديم و اميدوارم اين روند ادامه داشته باشد.

به گزارش فارس، وي درباره ديدار با آلومينيوم خاطرنشان کرد: آلومينيوم تيم خوبي دارد و شناخت کافي از آنها داريم. از زائد هم ترسي نداريم و او را به خوبي ميشناسيم. تلاش ميکنيم تا سهميه آسيايي را کسب کنيم و روند رو به جلوي خود را ادامه دهيم.

بازيکن تيم پرسپوليس خاطرنشان کرد: ما از لحاظ فني مشکل نداشتيم اما در نيمفصل متاسفانه اتفاقي افتاد که خوب نبود. هماکنون در 12 بازي است که نباختيم و 3_ 4 مساوي گرفتيم که برابر تيمهاي بالاي جدول بود و فکر نميکنم نتيجه بدي باشد.

نوري تصريح کرد: اميدوارم مانعي براي حرکت رو به جلوي ما پيش نيايد و روز به روز بهتر شويم. نبايد فريب اين برد را بخوريم و انگيزه قهرماني در ليگ برتر و کسب سهميه آسيايي داريم. اميدوارم که اين موفقيتها ادامه داشته باشد.

وي در خصوص اينکه پرسپوليس در ديدار با سپاهان متفاوت ظاهر شد گفت: قطعا پرسپوليس نسبت به گذشته متفاوت شده و دچار تحول شده است به دنبال اين هستيم تا به صدر جدول نزديک شويم در ديدار با سپاهان هواداران راضي بودند و خوشحالم که 3 امتياز را گرفتيم.

نوري درباره بياحتراميهايي که به بنگر و سيدجلال حسيني بازيکنان سابق سپاهان صورت گرفت يادآور شد: به هر حال اين مسائل در فوتبال ايران وجود دارد بايد فرهنگسازي صورت گيرد و اين مسائل از بين برود. قطعا بازيکنان در تيمهاي سابق خود تمام تلاش خود را انجام دادند و بياحترامي نبايد به آنان صورت گيرد. اين اشتباهاتي است که بايد از بين برود.