سرمربی تیم فوتبال نفت تهران معتقد است ،روند رو به رشد تیم پرسپولیس تهران در بازی های اخیر ، شرایط را برای تیم های بالای جدول دشوار می کند.

ˈمنصور ابراهیم زادهˈ دوشنبه شب در نشست خبری پیش از دیدار صبای قم و نفت تهران در پاسخ به سوال خبرنگار ما افزود: هم اکنون تیم های صبای قم، پرسپولیس تهران و نفت تهران این شانس را دارند که با موفقیت در بازی های خود به جمع تیم های بالانشین تراکتورسازی تبریز، استقلال تهران، فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان بپیوندند.


وی با انتقاد از سازمان لیگ برتر فوتبال ابراز داشت: تیم های صبای قم و نفت تهران هر دو در 21 بهمن ماه بازی داشتند و در حالی که سایر تیم ها بازی های هفته بیست و ششم را جمعه و یکشنبه گذشته برگزار کردند ، صبا و نفت باید 10 روز بدون بازی باشند و به فاصله چهار روز وارد هفته بیست و هفتم شوند.

وی افزود:مصدومی نداریم اما محمد حسین مهرآزما و وحید حمدی نژاد به دلیل محرومیت با دیدار فردا نخواهند رسید.

ابراهیم زاده ابراز داشت:صبای قم بازیکنان با تجربه و خوبی دارد و در دفاع و هافبک بازیکنانی دارند که تیم های حریف را آزار می دهند اما نفت تهران نیز در بهترین شرایط برای رویارویی با صبا است.

سرمربی سابق ذوب آهن اصفهان،در مورد وضعیت نامناسب این تیم در جدول رده بندی افزود : ذوب آهن خوب فوتبال بازی می کند اما نتیجه نمی گیرد و بنده به عنوان یک اصفهانی آرزو می کنم این تیم با حمایت مدیران کارخانه ذوب آهن به شرایط ایده آل خود بازگردد.

دیدار تیم های صبای قم و نفت تهران از چارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال از ساعت 30/15 روز سه شنبه در ورزشگاه یادگار امام راحل قم برگزار می شود.